Wojsko po raz kolejny wyprzedaje sprzęt. Można kupić kuter, ciągnik czy też sprzęt wojskowy

Samochody, w tym ze specjalistyczną zabudową, części zamienne, sprzęt sportowy a nawet kuter. Agencja Mienia Wojskowego pozbywa się starych ruchomości, a środki uzyskane z ich sprzedaży przeznaczone zostaną na nowy sprzęt wojskowy.

Lubelski oddział Agencji Mienia Wojskowego po raz kolejny sprzedaje wycofany z armii sprzęt. Tego typu aukcje i przetargi niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Nic dziwnego, gdyż za niewielką cenę często można stać się właścicielem sprawnego specjalistycznego pojazdu, czy też zakupić sprzęt, którego gdzie indziej próżno szukać.

Tym razem w ofercie jest wiele samochodów, w tym UAZ 452 z 1984 roku z zamontowanym urządzeniem rozgłoszeniowym za 8,6 tys. zł, Star z 1986 roku z ruchomym stanowiskiem do pobierania próbek zapalnikowych i zapłonnikowych za 5 tys. zł, Żuk na pokładzie którego znajduje się stacja kontrolno- naprawcza za 1,6 tys. zł, Opel Astra z 1997 roku za 500 zł, ciągnik Ursus C-360 za 10 tys. zł, Honker za 5,5 tys. zł oraz Jelcz do ciśnieniowego mycia kanałów za 7 tys. zł. Z kolei za 37 tys. zł. można kupić kuter holowniczy z 1976 roku.

Z innych rzeczy wymienić można m.in. 110 metrów aluminiowego kabla, gazowy kocioł warzelny, gazowy podgrzewacz wody, drzwi i okna, sprzęt elektryczny, kosiarki, sprzęt warsztatowy, niszczarki, butle gazowe, grzejniki, metalowe szafy na akta, części zamienne do samochodów m.in.: Star i Polonez, Nysa, Żuk, sprzęt warsztatowy, sprzęt rolniczy czy też szyny kolejowe. Do tego pakiet sprzętu sportowego w ilości 46 pozycji w tym: atlas 1-stanowiskowy, bieżnia elektryczna, ciężarki, kule do rzutów, narty zjazdowe, kijki narciarskie, odskocznie, tablice do koszykówki, skrzynie gimnastyczne, tarcze ochronne, poręcze i ławki gimnastyczne, hantle oraz kozioł gimnastyczny.

(fot. AMW)
2018-02-21 20:40:51

Zobacz również

27 komentarzy

  1. Wycofanym z użytku?? Wycofane to one zostały 15 lat temu i gdyby wtedy je wystawili na aukcję to byłyby coś warte.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!