Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wojewódzki turniej strażaków w tenisie stołowym

W dniu 25 stycznia w obiektach Szkoły Podstawowej im. Ziemi Lubartowskiej w Łucce rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w tenisie stołowym o puchar Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie.

W turnieju udział wzięło 29 strażaków PSP reprezentujących komendy: wojewódzką, miejskie i powiatowe w tym: w Lublinie, Białej Podlaskiej, Biłgoraju, Chełmie, Hrubieszowie, Janowie Lubelskim, Lubartowie, Łęcznej, Opolu Lubelskim, Parczewie, Rykach oraz w Tomaszowie Lubelskim.

Zawody przebiegały w duchu sportowej rywalizacji, a klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1 miejsce – Tomasz Majewski – Komenda Miejska PSP w Chełmie,
2 miejsce – Mieczysław Łoś – Komenda Powiatowa PSP w Łęcznej,
3 miejsce – Zbigniew Czerwiński – Komenda Miejska PSP w Chełmie,
4 miejsce – Zbigniew Duda – Komenda Powiatowa PSP w Parczewie,
5 miejsce – Jacek Nowosadowski – Komenda Powiatowa PSP w Tomaszowie Lubelskim.

Obecny na turnieju Komendant Powiatowy PSP w Lubartowie mł. bryg. Tomasz Podkański podkreślił w swoim wystąpieniu wysoki poziom zawodów zarówno w zakresie sportowym jak i organizacyjnym. Specjalne podziękowania złożono gospodarzowi turnieju Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Łucce Panu Andrzejowi Łukasiewiczowi.

Finały województwa lubelskiego w tenisie stołowym w sali gimnastycznej w Łucce rozgrywane są nieprzerwanie od dwunastu lat, a sędzią głównym zawodów był tradycyjnie Pan Zdzisław Waśkowski.

2018-01-28 09:28:59
(fot. PSP Lubartów)

Komentarze wyłączone

Z kraju