690 680 960

Włamywał się i kradł wszystko, co było pod ręką. Teraz jego postępowanie oceni sąd

Krasnostawscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży i kradzieży z włamaniem do budynków na terenie powiatu krasnostawskiego. 52-latek z gminy Izbica usłyszał zarzuty, wkrótce stanie przed sądem.

Pomiędzy 17 a 19 lipca na terenie powiatu krasnostawskiego doszło do kradzieży i kradzieży z włamaniem. Złodziej, po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń dostał się do wnętrza budynku gospodarczego, skąd dokonał kradzieży różnych narzędzi. Z innych niezabezpieczonych budynków dokonał kradzieży paliwa, części rowerowych, a także pieniędzy. Łączna wartość strat przekroczyła 2 tysiące złotych.

Kryminalni z Krasnegostawu namierzy i ustalili sprawcę. Okazał się nim 52-latek z gminy Izbica. W trakcie przeszukania obiektów należących do mężczyzny mundurowi zabezpieczyli część skradzionych przedmiotów.

52-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał zarzuty w tej sprawie i doprowadzono go do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji.

Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo kradzieży z włamaniem przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

(fot. Policja Krasnystaw)

2 komentarze

  1. ”Wysoki sądzie nie chciało mi się pracować ,bo nieczego nie potrafię ,jestem nieudacznikiem ,jedyne co potrafię to kraść ,to kradłem bo z czegoś musiałem żyć „

  2. PISowski ład

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas