Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Włamał się do mieszkania i ukradł ponad 8000 złotych

Policjanci z Parczewa ustalili i zatrzymali 22-latka, który dokonał kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań na terenie Parczewa. Łupem sprawcy padły pieniądze w kwocie ponad 8 000 zł.

Parczewscy kryminalni ustalili, że w połowie maja tego roku doszło do kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań na terenie Parczewa. Skradziono wówczas ponad 8 tysięcy złotych.

– W toku podjętych czynności ustalono tożsamość sprawcy. Kryminalni udali się do jednego z mieszkań w Parczewie, gdzie według posiadanych informacji miał zamieszkiwać wytypowany mężczyzna. Mężczyzna był zdziwiony wizytą policjantów. Funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności odzyskali część skradzionych pieniędzy – relacjonuje sierżant sztabowy Anna Borowik z parczewskiej Policji.

22-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnej celi. Za kradzież z włamaniem grodzi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

2 komentarze

  1. Łupem sprawcy padły pieniądze w kwocie ponad 8 000 zł.
    Dziecko robiło to co umiało i czego nauczyło się przy rodzicach ?

  2. Jan z egzekutywy KC I-szy sekretarz

    Od razu że ukrat. Nie dopilnowali to normalnie sobie wziął. Jak się ma taką forsę to się pilnuje a teraz zrobią z chłopaka przestępcę.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport