Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała nissanem w 15-latka na przejściu. Wysoki mandat za potrącenie

W miniony wtorek wieczorem w Szczebrzeszynie doszło do potrącenia 15-latka na przejściu dla pieszych. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem w wysokości 2500 złotych.

Do zdarzenia doszło w Szczebrzeszynie na ulicy Zamojskiej, na prostym odcinku drogi w terenie zabudowanym. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego na przejściu.

Mundurowi ustalili, że kierująca nissanem nie ustąpiła pierwszeństwa przechodzącemu przez przejście 15-latkowi ze Szczebrzeszyna. Po zderzeniu z karoserią samochodu nastolatek został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Po badaniach nastolatek mógł wrócić do domu. Na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń. Nissanem kierowała 21-letnia mieszkanka Szczebrzeszyna, kobieta była trzeźwa. Dla niej kolizja zakończyła się mandatem w wysokości 2500 złotych.

8 komentarzy

  1. „Wysoki mandat za potrącenie” – z tym czy wysoki można polemizować. Kierując rowerem po 2 piwach jest tyle samo.

  2. ” kierująca nissanem nie ustąpiła pierwszeństwa przechodzącemu przez przejście ” – to policjanci wiedzą, że jest taki przepis? Nie mogli się przyczepić do tego, że pieszy miał w kieszeni telefon, albo kaptur na głowie. Albo, że był ubrany na czarno.

  3. Gdyby prowadził mężczyzna to pożegnał by się z prawem jazdy. Ale przecież kobiety są szykanowane bardziej od mężczyzn w tym kraju (wg niektórych tuzów intelektu).

  4. litości kto pisze takie bzdury ” Po zderzeniu z karoserią samochodu”
    Wypadek wypadkiem ale dlaczego na tym tylko państwo zarabia?
    Kasa powinna iść do poszkodowanego.

  5. A co na to Piotruś z Marusiem i Bławatem?

Dodaj komentarz

Z kraju