Wjechał ciągnikiem rolniczym wprost przed pociąg, doszło do zderzenia. Interweniował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

W piątek rano w Rejowcu Fabrycznym doszło do wypadku na przejeździe kolejowym. Kierujący ciągnikiem rolniczym z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło dzisiaj przed godziną 8 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Rejowcu Fabrycznym w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pociągu z ciągnikiem rolniczym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym 25-latek przejeżdżając przez torowisko zderzył się z nadjeżdżającym pociągiem osobowym relacji Chełm-Lublin. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala śmigłowcem.

Zostanie od niego zabezpieczona krew do badań. Maszynista pociągu był trzeźwy. Podróżowało nim kilka osób, które nie odniosły obrażeń w tym zdarzeniu. Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Chełm, PSP Chełm)

Zobacz również

18 komentarzy

  1. Kupię przód

  2. Boże nie można czytać tych komentarzy. Ludzie,co z wami? Młody człowiek w ciężkim stanie, a wy takie rzeczy wypisujcie. Zero empatii i ludzkich odruchów.

    • Taka jest prawda ze szkoła kosztuje, zwłaszcza prywatna.. skoro ow młody człowiek jedzie ciągnikiem przez torowisko z nadjeżdżające pociągiem sadzac „że zdążę” nie byl odpowiednio przygotowany do kierowania. Zero wyobraźni i myślenia, gdyby w tym zdazeniu ucierpiala bliska Tobie osoba postawa była by zupełnie bardziej negatywna

  3. Brawo dla tłumoka. Jakim to trzeba być ograniczonym umysłowo, żeby pod pociąg wjechać.

  4. 2km w jedna 2km w druga widocznosc na tym przejezdzie jest dobra czyli albo ciagnik zdechl albo klapki na oczach i heja 2 ciągnik na tym przejezdzie pyknienty

  5. Wstyd wypisywać takie bzdury, modrzy jesteśmy bo nie spotkało to nas!Nikt nie wie jak było,może ciągnik zgasł!!Ale cwaniaków jest dużo!

  6. Matko ten ciągnik jeszcze w kredycie co to teraz będzie płacz i zgrzytanie zębami pewnie wyjechał sie pochwalic A tu psikus

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa
W Biłgoraju odbędzie się Zlot Kapel Podwórkowych