Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wiszniów: Spał na środku jezdni. Obudzili go policjanci

W niedzielę wieczorem hrubieszowscy policjanci zastali w miejscowości Wiszniów, na środku jezdni, śpiącego mężczyznę. Po przebudzeniu 35-latek miał pretensje do mundurowych, że go obudzili.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 21 w miejscowości Wiszniów w gminie Mircze. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jezdni śpi mężczyzna. Po przybyciu na miejsce mundurowi zastali mężczyznę, głośno chrapiącego, który leżał w poprzek jezdni.

– Kiedy policjanci wybudzili go ze snu i próbowali podnieść, ten zaczął przeklinać, mając do nich pretensję, że nie dadzą mu się wyspać i że to jego sprawa gdzie ucina sobie drzemkę. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu – informuje asp. Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji.

Mundurowi zabrali mężczyznę do radiowozu, tam nie chciał on podać swoich danych osobowych i był wulgarny.

– Kiedy policjanci zabrali go do komendy i sprawdzili jego personalia, okazało się, że to 35-letni mieszkaniec gminy Mircze. Mężczyzna kilka dni wcześniej również był zatrzymywany przez policjantów. Wtedy maszerował środkiem jezdni nie ustępując pierwszeństwa nadjeżdżającym pojazdom. 35-latek trafił na Izbę Wytrzeźwień. Po zbadaniu stanu jego trzeźwości okazało się, że ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie – dodaje asp. Edyta Krystkowiak.

Wkrótce mężczyzna odpowie przed sądem za stwarzanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, nie podanie danych personalnych oraz używanie słów obelżywych.

2016-11-14 10:34:51
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. dokładnie, i jeszcze komuś problemów narobi kretyn

Z kraju