690 680 960

Wierzbica: Tragiczny finał sprzeczki. Matka ugodziła córkę nożem

Chełmscy policjanci zatrzymali w niedzielę 59-letnią mieszkankę gminy Wierzbica. Kobieta w czasie sprzeczki dźgnęła nożem swoją córkę.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu na terenie jednej z miejscowości w gminie Wierzbica w powiecie chełmskim. Policjanci otrzymali informację, że doszło tam do zranienia nożem kobiety.

– Skierowani pod wskazany adres policjanci ustalili, że podczas sprzeczki 59-letnia kobieta ugodziła nożem w brzuch mieszkająca z nią 35-letnią córkę. Pokrzywdzona karetką pogotowia została przewieziona do szpitala – informuje podkom. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Policjanci zatrzymali 59-letnią matkę pokrzywdzonej. W chwili zdarzenia była ona nietrzeźwa. Dzisiaj kobieta trafi do prokuratury, gdzie będą z jej udziałem wykonywane dalsze czynności.68-104140

2017-04-25 12:43:59
(fot. ilustr. lublin112.pl)

14 komentarzy

 1. W Polsce, z braku dostępu do bardziej humanitarnych środków służących do argumentowania w sporach, dźgają się i walą po łbach i innych narządach seksualnych używając iście średniowiecznych metod.
  O ile bardziej humanitarnie byłoby gdyby owa Matka Polka wyjęła z szuflady, albo zza pasa przedmiot przypominający broń i wyrodnej córce w środku czoła uczyniła gustowną dziurkę.

 2. Co ty to ło to pier…….. jak to miało być śmieszne to uwierz mi ni chu…. nie jest, no chyba że masz tak awangardowe poczucie humoru że że tylko ty śmiejesz się z własnych żartów.

  • Pragnę jak najuprzejmiej poinformować, że nie „ch…” tylko „piz…”, a po za tym nie ma obowiązku się śmiać, bo to nawet i nie śmieszne jest jak porządny człowiek nie ma czym w humanitarny sposób pozbawić życia nieporządnego człowieka tylko musi uciekać się do dźgania, rżnięcia cz tłuczenia maczugą, jak to drzewiej, nawet baaardzo drzewiej bywało.
   Niektórzy muszą nawet ryzykować przeziębienie, leżąc na torach w oczekiwaniu aż pociąg nadjedzie.

   • Gdyby twoje nekrofilskie wizje się spełniły to porządni ludzie już po pierwszym twoim komentarzu humanitarnie uwolnili by cie od dalszej męki z upośledzonym umysłem.

    • qpr, podpisuję się pod tym, co napisałeś. Uwalnianie społeczeństwa od takich zwyrodnialców może i powinno odbywać się w humanitarny sposób.

     • Absolwent Wyższej Szkoły Szczerzenia Zębów w Uśmiechu

      Jak Matkę Polkę można nazwać zwyrodnialcem????

 3. szkoda, że nie wiadomo, co z córką, bo sama informacja, że trafiła do szpitala to nie wiele

 4. Szkoda, że zamiast noża nie użyła samurajskiego miecza Hattori Hanzo.

  • Absolwent Wyższej Szkoły Szczerzenia Zębów w Uśmiechu

   Co Ty? W Polsce miecz samurajski i to produkcji Hotti Hanzo???
   U nas ledwo (póki co) siekierę i nóż kuchenny można mieć bez pozwolenia, bo np. kija bejsbolowego (to taka nowoczesna maczuga) już nie – dla Polaków zbyt nowoczesna, tak jak i kusza, czy proca.

 5. nich zgnije w pierdlu moher

  • Skąd wiesz, że moher? Ja tam obstawiam, że naoglądała się tej stacji z niebieskim kółeczkiem, tam ciągle szczują tych kodziarzy na zwykłych ludzi. Może dyskutowała z córką na bieżące tematy polityczne i to dźgnięcie było w obronie demokracji? Ty się lepiej zorientuj, czy nie ma tam jakiej zrzutki na adwokata dla niej albo na nowy nóż.

   • Pisowska tuba,podkomisji od mgły i uciekającego Wacka do imperialistów masońskich,taka mieszanka psychiczna

    • Pomyliłeś telewizje. Ta z niebieskim kółeczkiem to Tusk Visoin Network. Jednak ma ogromną, jak na twoim przykładzie widać, zdolność odmóżdżania.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas