Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wielącza: W trakcie jazdy zapalił się autokar przewożący dzieci

W środę na drodze krajowej nr 74 doszło do groźnego zdarzenia. Zapalił się autokar przewożący dzieci na wycieczkę do zamojskiego ZOO.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 9 w miejscowości Wielącza, na drodze krajowej nr 74. Z jadącego autokaru marki Marcedes, w pewnym momencie, zaczął wydobywać się dym. Pojazd wiózł dzieci na wycieczkę do zamojskiego ZOO. Kierowca natychmiast zatrzymał autokar i wyprowadził wszystkie dzieci i opiekunów na zewnątrz.

Przybyli na miejsce strażacy ugasili pożar. Na chwilę obecną nie wiadomo co było przyczyną zapalenia się autokaru.

Jak ustalono przed wyjazdem autokar nie był kontrolowany. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy, mężczyzna był trzeźwy. Nikomu nic się nie stało. Dzieci pojechały na wycieczkę drugim autokarem.

2017-05-31 13:49:38
(fot. Policja Zamość)

4 komentarze

  1. Trupami wożą dzieci!!!! ITD powinna wyeliminować z dróg takie zabytki!

  2. to nie trup tylko mercedes i to z okresu świetności tej firmy. Praktycznie to były autobusy nie do zajeżdżenia. Rdza w ogóle ich nie brała. A motor … normalnie orkiestra , milion km przebiegu do naprawy głównej. Niemcy sprzedali nam tylko kilka takich egzemplarzy. Za każdym razem płakali jak odbieraliśmy, mówię poważnie.

  3. Przechodzą badania jakimś cudem, nic nie pomaga, żadne kontrole to pozostaje spalić się samemu.

  4. Awaria jak awaria. U mnie w Bytomiu kiedyś zapalił się nowy autobus z komunikacji miejskiej. Nie zawsze zabytki to trupy. Jak kierowcy nie dbają to tak potem jest…

Wiadomości z info112