690 680 960

Widzisz, że ktoś podrzuca śmieci? Powiadom straż miejską

Straż Miejska w Łęcznej sprawdzi umowy na odbiór śmieci. Ma to związek z sygnałami od mieszkańców, dotyczącymi podrzucania śmieci do altan na terenie spółdzielni mieszkaniowych.

Z uwagi na pojawiające się sygnały o podrzucaniu śmieci do altan spółdzielni mieszkaniowych w Łęcznej, a także wyrzucanie ich w miejsca do tego nieprzeznaczone łęczyńska straż miejska ponowi kontrole umów, jakie przedsiębiorcy powinni mieć zawarte z podmiotami odbierającymi odpady.

Podobne stanowisko prezentowali kilka dni temu przedstawiciele spółdzielni mieszkaniowych, radni, mieszkańcy łęczyńskich osiedli, którzy informowali o podrzucaniu m.in. pudełek i innych odpadów ze sklepów spożywczych i przemysłowych do altan śmietnikowych mieszkańców.

Straż Miejska w Łęcznej apeluje do mieszkańców o informacje dotyczące procederu podrzucania śmieci, które pozwolą uszczelnić system.

(fot. UM Łęczna)

13 komentarzy

 1. Straż miejska = koronawirus

  Najpierw trzeba się do tych patałachów dodzwonić

 2. I tak oto właśnie będzie sąsiad na sąsiada donosił jak mu podpadnie. Państwo konfidencji i donosicielstwa zaczynają z nad robić. A pozatym jeżeli nawet kogoś zobaczymy i zlapiemy to co? Obniżą nam to MYTO za śmieci… sami ne daja rady to ludziom każą pilnować a emeryty będą straz kolo wiat trzymać…

  • czyli co jakbyś przyłapał złodzieja który Ci wyjął portfel to też jesteś konfidentem i donosicielem?

 3. Wrocilem z miasta

  Sam jestem ciekaw, dlaczego ludzie podrzucaja smieci? Skad to sie wzielo..
  Znajdzcie przyczyne a skutki wyeliminujecie w try mi ga…

  Bąż ustali sposob na lepsze jutro

  • no właśnie nie wiem dlaczego jakiś matoł wrzucił mi do pojemnika BIO 3 butelki po piwie…obok stoi na zmieszane…trudno jakby tam…ale do BIO…3 butelkami Desperado sie uchlał???

 4. Powinni na ulice wywalać ….odpowiedzialność zbiorowa za niesegregowanie itd….

 5. Być konfiturą….nigdy.!!!

 6. Uprzejmie donoszę że widziałem dzisiaj panią ok 75 lat gdy zjadła cukierka typu krówka, a papierek wyrzuciła do kontenera z papierem,nie oddzielając pozłotka ze środka. Liczę na szybkie i surowe ukaranie

 7. Od śmieci i babć z pietruszką.

 8. Z takim tempem reakcji jak z nieprawidłowo zaparkowanymi samochodami (najlepszy przykład ul. Okopowa na wyjeździe z sanitasu/PKP) szkoda naszego czasu na zgłaszanie.

 9. ale rządzący to jedna wielka ignorancja…obniżcie ceny jaki były rok temu za wywoz smieci to problem sie sam rozwiąże

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas