Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch aut w oku kamery. Powód? Zignorowanie znaków drogowych

W miniony czwartek po południu na ul. Gospodarczej doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Powodem kolizji było zignorowanie znaków drogowych przez jednego z kierujących.

Do zdarzenia doszło w czwartek o godzinie 13 na ul. Gospodarczej w Lublinie. W rejonie jednego ze sklepów zderzyły się dwa auta osobowe.

– Jak ustalili policjanci z lubelskiej drogówki kierujący mazdą mężczyzna wyjeżdżał z osiedlowej uliczki. Niestety kierowca zignorowało znak nakazujący mu jazdę w prawo, w kierunku ul. Hutniczej. Chcąc skrócić sobie drogę skręcił w lewo. Doszło do zderzeniem z renaultem nadjeżdżającym od strony ul. Mełgiewskiej – informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek z KWP Lublin.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kierowca mazdy został ukarany mandatem karnym.

 

Bezpośredni link do wideo – kliknij!

2017-06-10 12:02:19
(fot. wideo Policja Lublin)

10 komentarzy

 1. Matoł z mazdy chciał się wpakować przed dostawczaka i zignorował znaki.

  P.S. Lublin 112 proponuję blokadę postów bimmera. Pajac pisze durne teksty nie na temat które każdego wkurzają , na każdym przyzwoitym forum dostał by 'bana’.Po za tym dodajcie odpowiedni punkt regulaminu w tej kwestii.

 2. Za takie zachowanie powinni mu odebrać prawo jazdy i ponownie wysłać na egzamin !!!!!

 3. Aaron Fleischman

  Nakaz skrętu w prawo – wiadomo, że to urzędnicza fanaberia, która nie ma żadnego realnego uzasadnienia. Powyższy film najlepiej tego dowodzi 🙂

 4. Tam można tylko w prawo.Jest jednak pewna grupa pseudokierowców dla których przepisy są niczym gdy oni chcą.Bo tak.

 5. Cfaniaczek chcial sie na chama wcisnac przed dostawczaka I nie starczylo mu czasu zeby w lewo spojrzec. Sporo go to cfaniactwo bedzie kosztowac.

  • Analfabeto chyba masz na myśli „cWaniaka” oraz „cWaniactwo”, czyż nie?

   • Rozsmieszyles mnie „Piotrze”. Nie minales sie z powolaniem? Zastanawiam sie tylko czy powinienes (zgodnie z nim) zostac trollem czy nauczycielem 😉 Jednego jestem pewien – jestes bardzo spiety.

 6. Kolejny, który jeździć nie umie a prawo jazdy jakimś cudem udało mu się zdobyć

Z kraju