690 680 960

Tragiczny wypadek w Strzeszkowicach Dużych. Jedna osoba nie żyje

W środę po południu na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Strzeszkowice Duże doszło do czołowego zderzenia bmw z ciężarowym mercedesem. W wypadku śmierć na miejscu poniósł kierujący bmw. Przez kilka godzin droga krajowa była całkowicie zablokowana. Po północy przywrócono ruch pojazdów.

47 komentarzy

 1. Moim zdaniem do tragedii tej ( i wielu innych) mogłoby nie dojść, gdyby kierowcy których się wyprzedza nie jechali przy samym środku jezdni, a zjechaliby do prawego pasa.

  • no jasne, to może w nocy nawet mogliby kogoś dodatkowo potrącić na poboczu….pomyśl kobieto

   • Nie piszę o zjeżdżaniu na pobocze, tylko o złośliwym trzymaniu się środkowego pasa jezdni…. kobieto

    • kierowca zawodowy

     „Środkowy pas jezdni” – świetnie, gratuluję Ci wiedzy. Teraz wiadomo dlaczego większość wyprzedza na trzeciego. Pewnie uważają, że te kreski na środku jezdni to dodatkowy trzeci pas ruchu dla uprzywilejowanych. Wymijania od wyprzedzania pewnie też nie odróżniasz, jak prawie wszystkie kobiety. Wyprzedzaj sobie dalej na trzeciego. Pamiętaj tylko, że wszystko jest do czasu. Wszystko.

  • Myślę że do tej tragedii i wielu innych by nie doszło gdyby ludzie nie wpychali się na trzeciego

  • Tam nie ma trzeciego pasa, i ja mówię Stanowcze NIE dla wyprzedzania gdziekolwiek w Polsce NA TRZECIEGO. Dość tej brawury. STOP piratom!!!

 2. tak czytam komentarze itp o samobojstie . to tak w tym miejscu jest okropnie luk itp ,kierowba bmw jechal od krasnika tir od lublina , bmw wymijalo kilka aut na raz w tym masakrycznym punkcie i niestety na luku wyskoczyl mu tir nie mial gdzie uciec i stalo sie niesczescie……

 3. Ludzie nawet w obliczu tragedii nie są w stanie stulić gęby, człowiek zginął popełnił błąd. W takiej sytuacji trzeba współczuć rodzinie, a jeśli nie ma się serca i wszystko spływa jak po kaczce po prostu nie komentować. Przypinanie latek typu „LU/LKR/WE / czy inne i wszystko Jane” jest poje…. w każdym województwie / gminie są lepsi i gorsi kierownicy. Do Ludzi przypinajacych takie łatki zapamiętajcie. Nie wiadomo co Cię spotka za godzinę //dzień czy rok możesz Ty na drodze popelnisz błąd i to właśnie Tobie zagrają Anielski orszak.

 4. Bmw to nie tylko marka. To stan umysłu…

 5. Kolumny samochodów! Powodem jest głowonóg za głowonogiem jadący zderzak w zderzak, co powoduje brak miejsca na spokojne i bezpieczne wyprzedzenie jednego pojazdu.

  • Tak, właśnie to było przyczyną. Nie to, że wyprzedzał na chama, na oślep, bez zachowania jakichkolwiek zasad bezpieczeństwa. To właśnie kolumna pojazdów go zabiła. Tak tak.

 6. A co daje wyprzedzającemu przeskoczenie kilku aut jadących w długiej kolumnie. Dojedzie po kilku niebezpiecznych wyprzedzaniach na miejsce kilka minut lub sekund wcześniej. Warto??? Chyba że coś musi sobie udowodnić np. że jest może lepszym kierowcą, cwanszym, szybszym i takie tam…..

 7. Co wy wiecie o zabijaniu nie chce mi sie z wami gadac padalce

  • Wszyscy wszystko wiedzą a gówno z biedronki jedzą po co to gadać po co świeć panie nad jego duszą,

 8. LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE TEGOOOOOOOOOO ……………..JUZ NIE WYKLEPIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. Jechałem tuż za tym zdarzeniem. Kierowca BMW wyprzedzał kolumnę aut i trafił czołowo na ciężarówkę. Nie życzę nikomu takiego widoku… silnik wylądował 20 metrów dalej… Ludzie chcieli jeszcze wyciągać ale nie było takiej możliwości przy tej sile uderzenia. Głupota i brawura… Szczęście, że przy tym dużym ruchu jak był nie ucierpiał nikt więcej.
  Dla nas na początku trasy wyjazd z Lublina po takim zdarzeniu to był zimny prysznic aby jechać normalnie. Współczuję rodzinie zmarłego. To zawsze jest tragedia jakiejś rodziny.

 10. Może to mało prawdopodobne, ale to mogło być samobójstwo. Śledczy mogliby to sprawdzić.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Turobińska Gala Folkloru i Disco Polo
Chór Cordi Est z Łęcznej obchodzi jubileusz. Z tej okazji zaplanowano uroczysty koncert
Wystawa fotografii UROCZY LUBLIN
Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich w Nałęczowie
Jarmark Jagielloński z nową nazwą. Od dziś Miasto Lublin zaprasza na Festiwal Re:tradycja!