Tor Lublin zamknięty…nie dla wszystkich

Pomimo, że Tor Lublin został zamknięty nadal na obiekcie pojawiają się auta. W niedzielę przed godziną 23 rajd po torze urządził sobie kierowca bmw.

O sprawie jeżdżącego po torze pojazdu poinformował nas Czytelnik. -Jest przed godziną 23 a po torze ktoś jeździ – napisał.

Wjazd na obiekt ułatwiła straż pożarna, która wycięła dwa przęsła ogrodzenia podczas próby dotarcia do płonących opon.

Teraz z dziury w ogrodzeniu korzystają chętni na jazdę po torze.

Jak długo będzie taka możliwość? Zapewne do momentu reakcji zarządcy terenu.

2015-02-16 12:34:46
(wideo lublin112.pl)

91 komentarzy

 1. kilka bloków i następne centrum handlowe w miejscu toru 🙂
  Niech chłopina lata tą Beemką jak najdłużej, a jak ktoś nie mógł przez niego spać w nocy to niezmiernie mi z tego powodu wszystko jedno ;D

  • Dlaczego nie polata w dzień ? Boi się ? Wstydzi się złomu, którym jeździ ? Jego umiejętności zostałyby wyśmiane, gdyby wszyscy mogli normalnie w dzień je pooglądać ?

 2. No to do zobaczenia chlorze- anonymusie na trzepaku przy śmietniku … haaaa,haaa… A pod maska to on miał rdze…. i przedmuchy z tłumika…

  • Hymm wyczuwam internetowego napinacza, wojownika klawiatury, pana i władce w internecie, a na prawdę – gimbazjalista lub tzw. robol za najniższą krajową z kredytem we frankach mieszkający na wprost toru. Sorry bardzo ale mam sporo innych zajęć i pasji i nie spotkam się z Tobą „na trzepaku przy śmietniku”. A skąd wesz że miał rdzę? zaglądałeś czy to sam latałeś?

 3. Bardziej od liwidacji toru boli mnie STRZELANIE Z UCHA . Czy plebs nie może się nacieszyć funkcją aparatu w telefonie. Niech kury foci jak się bzy.ają Pozdrawiam Donosiciela . Obojętny

 4. szalony cyklista

  Powinien beknąć jak za włamanie, a swoją drogą ciekawe czy redakcja 112 nadal będzie zamieszczać „bezstronne” artykuły na temat „obrońców toru”. Dlaczego „bezstronne”, dlatego że siejecie droga redakcjo zamęt. Celowo czy nie tego nie wiem. Efekty są takie że stado niedorozwiniętych po części gówniarzy w rozlatujących się gratach robi co chce. Także gratuluję „bezstronności”. A gówniarzowi który zamordował niewinnego chłopaka na pasach należy się lincz. Dziękuje.

 5. Każdy tylko tor tor i tor…. po cholerę w ogóle się ścigać a nie będą po mieście wymyślać. Jak się chce ktoś ścigać to niech się na jakiś turniej zapisze wyścigów licencjonowany a nie wymyśla… idiotów pełno do ścigania tylko że tacy na torach potem przenoszą i tak jazdę na jezdnie… samochód jest po to żeby było łatwiej dostać się z miejsca na miejsce i TYLKO po to. Ale debili niestety pełno. Niech sobie inną mądrzejszą zabawę znajdą….

  • To miszczu kierownicy chciał bym zobaczyć jak zasiadasz za kierownicą takiego auta WRC nie nabierając praktyki wcześniej. A racja po co się ścigać… to może i po co jeść bo i tak g0wno z tego? i do tego jeszcze po co pływać, biegać czy oglądać mecz w TV… ehh chłopie jak coś piszesz to się
   choć zastanów nad tym

   • Jeść trzeba a ku*** tor nie potrzebny…. niech sobie mądrzejsze zajecie znajdą…. dobrze że go zlikwidowali… dużo ciekawszych inwestycji można porobić… a nie wieśniaki jeżdżą się tam ścigać…. jak sie tak nudzisz to sobie na swoim polu zrób tor i jeździj albo po podwórku

 6. Budowa bloków przy torze , debilizmem było kupowanie tam mieszkania 🙂 Narzekanie że za głośno, likwidacja toru i sprzedaż ziemi deweloperowi na następne bloki. Ktoś powinien za to beknąć a miasto głupie , że daje się podpuścić.
  To tak jak by ktoś wybudował bloki przy samym zalewie, lub przy rzece, a potem ludzie by składali skargi że mają wodę w piwnicy, to co, zlikwidować zalew, rzekę? Przesunąć o kilka kilometrów a ten teren znów oddać za grosze deweloperowi?
  Proszę odpowiedzieć kto z UM wziął odpowiednią kasę, albo czyje dzieci lub wnuki dostana tam mieszkania w gratisie od dewelopera ?? Nie ma nic za darmo. Jak nie w tym miejscu to może w dostana te mieszkania na innym osiedlu , ale tak się dzisiaj sprzedaje ziemię pod bloki. Nie za łapówki, bo to podejrzane, ale właśnie za mieszkania!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7765zł 0.51%
  • GBP 5.2367zł -0.06%
  • EUR 4.5345zł 0.25%
  • CHF 4.112zł -0.22%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”