690 680 960

Bójka na stacji paliw w Lublinie. Poszło o mycie szyby?

Wczoraj w serwisie YouTube pojawiło się nagranie ze stacji paliw u zbiegu al. Tysiąclecia i ul. Lwowskiej w Lublinie. Na nagraniu widać bójkę młodych mężczyzn, która rozegrała się chwilę po tym jak jeden z mężczyzn postanowił umyć przednią szybę w pojeździe ciężarowym.

Nagranie zostało umieszczone w środę w serwisie YouTube, widać na nim jak do pojazdu ciężarowego podchodzi mężczyzna i zaczyna myć szybę. Prawdopodobnie kierowca, który podchodzi do pojazdu rozpoczyna słowną utarczkę a następnie uderza go z „główki”. Do bijatyki dołączają następni. Na stacji rozpoczyna się regularna walka pomiędzy sześcioma mężczyznami.

 

2016-06-02 07:17:02
(fot. wideo YT kierowca zzakierownicy)

66 komentarzy

 1. kozak w necie pi..... w świecie

  zebrało się tu komentatorów cwaniaków…. śmiać mi się z was chce \\ sądzę że większość z was nie pomogła by koledze w takiej sytuacji a tu widać solidarność, no i jak ktoś wspomniał, leżącego nie kopali. wyjaśnili sobie nieporozumienie i koniec.

 2. Od kiedy kierowcy noszą plecaki a w ręku napój (i to łudząco mocno podobnie pieniący się jak piwo oraz wielkością na pierwszy rzut oka wielkością opakowania też jak puszka piwa), a osoby zajmujące się myciem szyb samochodów korzystają z myjek na stacji? Domyślam się ,że ten co myje to kierowca tegoż pojazdu a nie pomywacz szyb samochodowych. Film w ogóle wyrwany jak z kontekstu całego zajścia a ludzie się podniecają.

 3. sportowe spodenki i torebeczka 🙂 Prawdziwi mężczyźni

 4. haha maxi ciekawe czy klaty golą

 5. to jest lublin więc co tu się po wsi spodziewać, wstyd na całą polskę, no ale tak tu już jest,a tablice już LU to już w ogóle wiocha

 6. Czy może mi ktoś wyjaśnić kim byli ci okładający się panowie? Z tekstu, wypowiedzi i filmu niewiele wynika. Czy ci panowie w czerwonym to obsługa stacji?

 7. Ludzie komentują a nie wiedzą o co chodzi. Aż żal d..e ściska… gość w czerwonej koszulce to kierowca ciężarówki który sam myje sobie szybę. Ten bez koszulki i ten w kamizelce odblaskowej to też kierowcy. Wszyscy z jednej firmy. A o co poszło? chyba tylko oni wiedzą.

 8. Dokładnie. A chodziło zapewne jak zwykle w takich sytuacjach, że na stacji kolejka jak cholera do dystrybutora, a ktoś przed nami zamiast odjechac po zatankowaniu myje sobie jeszcze wszystkie szyby w samochodzie a nam sie spieszy.

  • Ten co myl szybę to kierowca z firmy kurierskiej, gwarantuje ci że śpieszy mu się zawsze i ciężarówką gdzie ma odjechac na bok żeby umyć szyby ? Tankowal solówke i tam nie ma baku 40/70litrow, tylko w setkach więc myje szyby w trakcie, używajcie ludzie mózgów, dostali za damski ch…

  • Nie wiem czy zauważyłeś, ale ten koleś z plecaczkiem miał browara w ręce, więc ciekawe gdzie mu się śpieszyło.
   A po za tym, wybierz sobie dystrybutor gdzie nie stoi ciężarówka , bo tam i tak się leje duuuuuużo paliwa.
   Jak Ci się śpieszy to idź na samolot!!
   Jak jeżdżę osobówką, to czasami mam potrzebę w trasie umyć wszystkie szyby, po to jest ta woda.
   Do gościa , który tankuje na pace bekę 1000l tez byś skakał bo długo tankuje a Tobie się śpieszy??

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kraśnik. NOWY MATERIAŁ SEBASTIANA REJENTA – OPTIMA FORMA
Zamość. NOWY MATERIAŁ SEBASTIANA REJENTA – OPTIMA FORMA
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w lubelskiej Galerii Olimp
5 lutego w Lublinie odbędzie się stand-up Czarka Sikory
Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej. Zagrają dla Pawełka Łagowskiego