Wciągnął 8-latkę do samochodu, trwają jego poszukiwania. Mieszkańcy w szoku

Trwają intensywne czynności w sprawie zdarzenia, jakie miało miejsce w Rejowcu Fabrycznym. Ośmiolatka poinformowała policjantów, że została uprowadzona przez nieznanego jej mężczyznę.

Od kilku dni policjanci oraz prokuratura prowadzą czynności w sprawie zdarzenia, jakie miało mieć miejsce w Rejowcu Fabrycznym. W środę 27 stycznia około południa policjanci zostali powiadomieni przez jedną z mieszkanek, która idąc ulicą napotkała małą dziewczynkę. Pomimo niskiej temperatury nie miała na sobie kurtki, była zmarznięta oraz wyglądała na przestraszoną. Na miejsce od razu został skierowany patrol.

W trakcie rozmowy z dziewczynką, przekazała ona funkcjonariuszom, że nieznany jej mężczyzna wciągnął ją do samochodu kiedy wracała ze szkoły do domu. Następnie miał ją wozić po okolicy, po czym wypuścił w miejscu, gdzie spotkała ją przypadkowa kobieta. Zabrał też jej kurtkę, czapkę oraz plecak.

W ostatnich dniach otrzymaliśmy kilkanaście informacji na ten temat od zszokowanych zdarzeniem mieszkańców Rejowca Fabrycznego. Jak wyjaśniają, wiadomość o uprowadzeniu dziecka błyskawicznie rozeszła się po okolicy pocztą pantoflową. Co więcej, jak zawsze w tego typu przypadkach, większość z tych relacji miała niewiele wspólnego z prawdą.

Policjanci zapewniają, że 8-latce nie stała się żadna krzywda. Nie stwierdzono u niej żadnych obrażeń ciała, nie została też wykorzystana seksualnie, gdyż nawet takie plotki pojawiają się wśród mieszkańców. Obecnie śledczy nie zdradzają szczegółów zdarzenia z uwagi na dobro prowadzonego postępowania. Jak nam wyjaśniono, do chwili obecnej nikt w tej sprawie nie został zatrzymany.

Trwa też sprawdzanie miejsc, gdzie dziewczynka miała zostać wciągnięta do auta, jak też z niego wypuszczona. Przede wszystkim ustalane jest, czy w okolicach nie znajdują się kamery monitoringu, jeżeli tak, to czy cokolwiek one zarejestrowały. Na razie czynności prowadzone są w kierunku bezprawnego pozbawienia wolności. W tym przypadku chodzi o osobę nieporadną ze względu na jej wiek za co grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com – zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Ściema jakaś ,może koledzy albo koleżanki z klasy ją sponiewierali i nie mówi prawdy .Nie wierzę w to i sam fakt że rodzice jej nie szukali ,nie doprowadzali do/ze szkoły tylko ktoś ot tak porwał …. Bzdura .

  • Widać, że ciebie poniewierali i koledzy, i rodzice. A koleżanek nie miałeś.

  • To nie jest kwestia twojej wiary lub niewiary. Gdyby tacy kretyni pracowali na policji, to już w ogóle nadawałyby się tylko do pałowania obywateli, a nie do pracy dochodzeniowej i śledczej. Na szczęście może komuś bardziej niż tobie zależy na wyjaśnieniu tej sprawy, jaka by się ona nie wydawała.

  • ktoś porwał, żeby ją obwieźć autem po okolicy. albo stać go na samochód, a nie miał na dziecięcą kurtkę i plecak. śmierdzi na kilometr…

   • niejestemcebulakiem

    a może zwyrol chciał pohasać, ale obczaił się, że w miejscu, gdzie ją zabrał są kamery i ją wypuścił? różnie mogło być

    • jasne, przed akcją się nie obczaił, ale jak odjechał to zauważył kamery w mglistych wspomnieniach…
     ale ***.

    • jasne, przed akcją się nie obczaił, ale jak odjechał to zauważył kamery w mglistych wspomnieniach…
     ale chrzanisz.

 2. Na forach piszą, że jak samemu nie umie się zadbać swoje bezpieczeństwo to…nie róbcie z kidnapera przestępcy. Gdyby nie WYŁAZIŁA to by nic jej się nie stało.

  • Co poniektórzy uważają również, że jak ktoś nie umie się wysłowić, to nie powinien się wypowiadać na forum… Ale nie róbmy z „Frania” idioty. Gdyby się nie UDZIELAŁ, to nikt by go nie brał za ograniczonego.

 3. Na konkurencyjnym portalu informacja o tym zdarzeniu była już wczoraj – śpią pany dziennikarze…

 4. Jeśli to prawda to złapać takiego i pokazać mu jak wygląda gniew ojca. Później jak bedzie w stanie to osądzić i zamknąć

 5. Franio, WYLEŹ z domu i się lecz

 6. Facet wciągnął ośmiolatkę do samochodu, żeby skroić ją z czapki, kurtki i plecaka… Może markowe były? -Ja stawiam na Levisa (liwajsa) 😉

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dzień Dziecka gminy Radzyń Podlaski w Paszkach Dużych
Szlakiem Dobrej Zabawy, czyli impreza z okazji Dnia Dziecka
Kazimierski Dzień Dziecka
Warsztaty, spotkania, zajęcia oraz Dzień Dziecka. Wszystko to w bibliotece w Świdniku
Piknik rodzinny w Księżpolu