Piątek, 21 czerwca 202421/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ważny komunikat sieci IKEA. Apel o zaprzestanie używania tego produktu (zdjęcia)

IKEA zwraca się do wszystkich klientów, którzy nabyli kawiarki na płytę kuchenną METALLISK o pojemności 0,4 l z zaworem bezpieczeństwa ze stali nierdzewnej, oznaczone datami pomiędzy 2040 i 2204 (rok tydzień), z prośbą o zaprzestanie używania tego produktu i kontakt z marką w celu otrzymania zwrotu pieniędzy.

– Bezpieczeństwo stanowi dla IKEA najwyższy priorytet i dlatego marka wycofuje z rynku kawiarkę METALLISK z zaworem bezpieczeństwa ze stali nierdzewnej, z oznaczeniem dat pomiędzy 2040 i 2204 (rok tydzień) z powodu zwiększonego ryzyka wybuchu produktu podczas użytkowania. Ryzyko to wzrosło po tym, jak zmieniono materiał oraz konstrukcję zaworu bezpieczeństwa. Akcją wycofania z rynku objęte są tylko kawiarki z zaworem bezpieczeństwa ze stali nierdzewnej (w kolorze srebrnym/szarym) i nie dotyczy ona żadnych innych produktów – przekazała nam sieć IKEA w przesłanym komunikacie.

W celu otrzymania zwrotu pieniędzy, kawiarkę METALLISK z zaworem bezpieczeństwa ze stali nierdzewnej, z oznaczeniem dat pomiędzy 2040 i 2204 (rok tydzień) można zwrócić w dowolnym sklepie IKEA. Dowód zakupu (paragon) nie jest wymagany.

– Więcej informacji można uzyskać na stronie IKEA.pl lub pod bezpłatnym numerem telefonu 22 275 05 00. IKEA przeprasza za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji – dodaje przedstawiciel sieci.

Ważny komunikat sieci IKEA. Apel o zaprzestanie używania tego produktu (zdjęcia)

Ważny komunikat sieci IKEA. Apel o zaprzestanie używania tego produktu (zdjęcia)

(fot. nadesłane IKEA)

2 komentarze

  1. Tak to jest jak podrzędny stolarzyna porywa się na handel wszystkim.

  2. Kupować badziewie w hiperach i cieszyć się że zagraniczne towary.