690 680 960

Ważne ostrzeżenie dla konsumentów. „Obecność ciał obcych w partii soku”

Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące żywności. Chodzi o obecność ciał obcych w partii soku HIPP 100% „Słodkie Jabłka po 4 miesiącu 200 ml”.

Zagrożenie

W wyniku działań Państwowej Inspekcji Sanitarnej w związku ze skargą konsumenta potwierdzono obecność drobnych cząstek o właściwościach magnetycznych w określonej poniżej partii produktu. Obecność ciał obcych w produkcie sprawia, że nie nadaje się on do spożycia przez ludzi.

Szczegóły dotyczące produktów:

Nazwa produktu: HIPP 100% Słodkie Jabłka po 4 miesiącu 200 ml
Numer partii: LA98967
Data minimalnej trwałości: 31.10.2023
wyprodukowano w UE dla HIPP Polska Sp. z o.o., ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa

Działania podjęte przez przedsiębiorców i organy urzędowej kontroli

Firma HiPP Polska Sp. z o.o. zablokowała wydawanie produktów z magazynu. Rozpoczęła zawiadamianie kontrahentów o konieczności zablokowania produktów do dalszej sprzedaży do czasu wyjaśnienia sprawy. W firmie HiPP prowadzone są intensywnie działania wyjaśniające.

Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej prowadzą postępowanie wyjaśniające w przedmiotowej sprawie we współpracy z podmiotem odpowiedzialnym za produkt.

Zalecenia dla konsumentów

Nie należy spożywać produktu z partii objętej komunikatem.

Ważne ostrzeżenie dla konsumentów. „Obecność ciał obcych w partii soku” Ważne ostrzeżenie dla konsumentów. „Obecność ciał obcych w partii soku”

(fot. GIS\pixabay.com)

Zobacz również

4 komentarze

 1. „potwierdzono obecność drobnych cząstek o właściwościach magnetycznych”
  zaraz szury i inne antyszczepy się zlecą… pewnie powiedzą niemiecki hilding HiPP chce im microchipy do organizmów prowadzić.

  • Przyjmij szczepionkę i nie bij piany. Ci co nie zaszprycowali się wygrali na plandemi. Już płacz nad rozlanym mlekiem nie pomoże, wiem że czujecie się oszukani, co poradzić.

 2. Teraz pytanie. Czy ten słoik był już otwarty?
  Bo szczerze mówiąc to wygląda na działanie Polskiej konkurencji.

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas