Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wakacje tuż, tuż! Zaplanuj bezpieczny i kreatywny wypoczynek dla swojego dziecka i świętuj lato razem z nami!

Wakacje są tuż za rogiem, więc to dobry moment, aby zadbać o wypoczynek dla swojego dziecka. Prezentujemy naszą ofertę wakacyjno-kolonijną dla dzieci i młodzieży, która zapewnia rozrywkę, naukę, różnorodne aktywności i niezapomniane doświadczenia.

W ABA – Aktywne Biuro Animacji dbamy o to, aby każdy wyjazd był pełen radości, rozwoju, kreatywności, otwierania się na nowe doświadczenia, a powrót z wypoczynku obfitował w niesamowite znajomości i przyjaźnie. Nasza oferta zawiera szeroką gamę wyjazdów: od malowniczej Lubelszczyzny, pięknych Tatr po egzotyczną Costa Bravę i Barcelonę w Hiszpanii!

Sprawdź naszą ofertę na https://abalublin.pl, bądź z nami na bieżąco na Facebooku lub zadzwoń po więcej szczegółów 516 966 311.

Oferta – lato 2024

W tegorocznej ofercie kolonijnej stawiamy jak zawsze na urozmaicony program, by dostarczyć dzieciom i młodzieży dużo zabawy, a także stymulować ich rozwój i kreatywność. Wyjazdy dostosowane są do różnych grup wiekowych, zapewniając odpowiednie wyzwania i atrakcje. Dbamy o bezpieczeństwo, komfortowy transport, dobre warunki mieszkalne w renomowanych i sprawdzonych przez nas ośrodkach kolonijnych, zrównoważone i smaczne posiłki z możliwością uwzględnienia specjalnych diet, a dziećmi opiekować się będzie wykwalifikowana kadra kierownicza, wychowawcza, warsztatowa, przewodnicka i animacyjna.

Biały Dunajec – Energylandia –  kolonia w górach (wiek 7 – 17 lat, 27.06 – 05.07.2024)

Sezon letni otworzymy wyjazdem do Białego Dunajca obok Zakopanego, gdzie spędzimy aktywny wypoczynek w sercu Tatr. W programie wycieczka z przewodnikiem nad Morskie Oko, spacer na Gubałówkę oraz Dolinę pod Reglami. Adrenaliny doda nam całodniowa wycieczka do największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia, gdzie będziemy mogli korzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez wesołe miasteczko (zgodnie z wytycznymi dotyczącymi wzrostu osób korzystających z atrakcji). W ośrodku wypoczynkowym czekają na dzieci liczne atrakcje, takie jak: odkryty basen z leżakami, plac zabaw, boisko, świetlica do gier i zabaw, miejsce na grilla oraz sala dyskotekowa. Wieczory urozmaicimy licznymi zabawami integracyjnymi: góralską biesiadą, karaoke, nocnym kinem letnim czy balem przebierańczów. Na dzieci czekają również warsztaty i zajęcia manualne. 

Kazimierz Dolny – kolonia nad Wisłą (wiek 6 – 13 lat, 07.07 – 12.07.2024)

Kolejną propozycją przeznaczoną głównie dla dzieci młodszych – dopiero zaczynających swoją kolonijną przygodę jest Kazimierz Dolny, który już samym otoczeniem i swoją ciekawą historią serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w odwiedziny. Podczas wypoczynku w tym malowniczym mieście nasi uczestnicy będą mogli zwiedzić Kazimierz Dolny z lądu – podczas licznych spacerów oraz z wody – w czasie rejsu statkiem po Wiśle. W planach mamy również całodniową wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki “Farma Iluzji”, w którym nauka przeplata się z cudowną i niezapomnianą zabawą. Odwiedzimy też Park i Pałac Czartoryskich w Puławach. W czasie trwania kolonii dzieci wezmą udział w licznych grach, zabawach i warsztatach. Dyskoteki, bal przebierańców czy warsztaty taneczne przeplatać się będą z podchodami, zajęciami plastycznymi czy wieczornym kinem letnim, a wszystko po to, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, dobrze się bawić, a przy okazji rozwijać i otwierać na nowe, być może dotychczas nieznane doświadczenia. 

Pszczela Wola – moja pierwsza kolonia (wiek 6 – 13 lat, 14.07 – 19.07.2024)

„Moja pierwsza kolonia” to wyjątkowa oferta dedykowana dzieciom, które po raz pierwszy spędzą wakacje poza domem lub nie są jeszcze gotowe wyjechać dalej. Zapewniamy kreatywne zajęcia, a także wsparcie w nauce podstawowych czynności i zasad funkcjonowania w grupie. Poza licznymi zabawami integracyjnymi i animacyjnymi  na naszych najmłodszych kolonistów czeka całodniowa wycieczka do Zamościa, który zwiedzimy z  przewodnikiem, podziwiając malownicze zakątki miasta. Zajrzymy również do ZOO, gdzie będziemy mogli oglądać niespotykane na co dzień gatunki zwierząt i roślin. Dodatkowo dzieci wezmą udział w warsztatach rękodzielniczych i cukierniczych, spotkają się z pszczelarzem i strażakami, którzy opowiedzą o trudzie swojej pracy, a także wezmą udział w zielonej lekcji w stadninie, którą zwieńczymy krótką przejażdżką konną pod okiem instruktora jeździectwa. Na naszych najmłodszych kolonistów czekają też liczne dyskoteki, bal przebierańców, pasowanie na kolonistę oraz wiele gier i zabaw integracyjno-animacyjnych.

Pszczela Wola – kolonia konna (wiek 7 – 17 lat, 14.07 – 19.07.2024)

Kolonia konna to propozycja dedykowana miłośnikom koni oraz początkującym jeźdźcom, którzy pragną spędzić aktywnie wakacje i podnieść swoje jeździeckie kompetencje. Nasz program nie tylko zapewnia lekcje jazdy konnej pod okiem doświadczonej kadry instruktorów, ale też wzbogaca je o atrakcje kulturalne i rozrywkowe. Dzieci, pod okiem przewodnika, odwiedzą Zamość i ZOO. Na miejscu wezmą udział w warsztatach rękodzielniczych i cukierniczych. Wieczory umilą nam seanse filmowo-bajkowe, zajęcia taneczne oraz ognisko z kiełbaskami.

Hiszpania – Blanes – Costa Brava (wiek 12 – 19 lat, 24.07 – 04.08.2024)

Dla młodzieży przygotowaliśmy zagraniczny wyjazd do Hiszpanii nad wybrzeże Costa Brava. Kąpiele w Morzu Śródziemnym, pływanie na deskach SUP, turnieje sportowe na plaży. Pełen kulturowych skarbów dzień spędzony w Barcelonie, od parków i zabytków, po słynne plaże. W drodze do słonecznej Hiszpanii zatrzymamy się w największym parku rozrywki w Niemczech Europa-Park, a w drodze powrotnej obok największego jeziora Garda we Włoszech w parku rozrywki Gardaland. Zapraszamy młodych podróżników do przygody w Hiszpanii, gdzie każdy dzień przynosi nowe wrażenia i opaleniznę!

Bezpieczne i sprawdzone wakacje z ABA

Jesteśmy organizatorem wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz innych form turystyki, włączając w to wycieczki szkolne, turnusy dla seniorów i wypoczynek rodzinny. Nasze turnusy spełniają wszystkie wymogi i są kontrolowane przez odpowiednie instytucje. Posiadane doświadczenie, wiedza oraz wykwalifikowana kadra, w skład której wchodzą kierownicy, wychowawcy, instruktorzy, przewodnicy oraz animatorzy czasu wolnego, pozwalają naszym podopiecznym bezpiecznie oraz w miłej atmosferze spędzić czas na naszych wyjazdach. Proponujemy sprawdzone, różnorodne miejsca wypoczynku i zakwaterowania, a dzięki bogatemu programowi turystycznemu i aktywnościom obecnym na wyjazdach staramy się rozbudzić ukryte talenty, pobudzić kreatywność i zapewnić dobrą zabawę naszym podopiecznym.

Wiadomości z info112