690 680 960

W trakcie wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, auto przewróciło się na bok (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na 60 km drogi wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj. Przewrócił się tam samochód dostawczy. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 10 w miejscowości Zagrody w gminie Goraj w powiecie biłgorajskim. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj przewrócił się samochód dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Goraja i Biłgoraja, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący dostawczym fordem mężczyzna jechał w kierunku Biłgoraja. W trakcie wykonywania manewru wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wypadło z jezdni i przewróciło się na bok.

Jak nas poinformowano, kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Całość zabezpieczają strażacy. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane)

3 komentarze

  1. Czy na wylocie z Lublina na Kraśnik, tam gdzie powycinali drzewa, będzie wezeł do ekspresówki, czy ot tak ktos w koncu wpadł na pomysł, że może jednak by je wyciąć żeby ktoś nie wjechał?

  2. Ważne że pośpieszył…

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas