690 680 960

W słuchawkach, na hulajnodze o mało nie wjechał przed jadące auto (zdjęcia)

W minioną środę na jednej z ulic Lublina doszło do groźnie wyglądającej sytuacji drogowej z udziałem kierującego hulajnogą. Młody mężczyzna o mało nie doprowadził do wypadku.

Do zdarzenia doszło w minioną środę w rejonie skrzyżowania ul. Mościckiego z ul. Dolną Panny Marii. Nasz Czytelnik poruszał się pojazdem osobowym od strony centrum, kiedy w pewnym momencie zauważył jadącego z prawej strony młodego mężczyznę na hulajnodze.

Niemal w ostatniej chwili kierujący jednośladem zauważył pojazd. Co więcej, młodzieniec jechał na hulajnodze w słuchawkach. Na szczęście przed skrzyżowaniem zeskoczył z jednośladu przed jadącym samochodem.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że zgodnie z obowiązującymi przepisami jedynym dozwolonym miejscem do poruszania się hulajnóg, jest chodnik, ponieważ obecnie osoby poruszające się na tych jednośladach traktowane są jak piesi. Cały czas trwają jednak prace nad zmianą przepisów dotyczących osób poruszających się na hulajnogach.

(fot. nadesłane)

23 komentarze

  1. selekcja naturalna musi być , zawsze ktoś się trafi bez wyobraźni ostatnio na sk. Narutowicza Okopowa bliżej prokuratury gość na czerwonym przez srodek skrzyżowania na hulajnodze ale Policja na sygnałach poszła za pajacem .

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas