W rejonie cmentarzy, przy drogach krajowych, wprowadzono zmiany w organizacji ruchu

W 23 miejscach na drogach krajowych w naszym regionie wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu. Ma to związek z dniem Wszystkich Świętych

W rejonie cmentarzy zlokalizowanych przy drogach krajowych wprowadzono nową organizację ruchu. Ma to związek ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych i Zaduszkami. Nowe zasady mają obowiązywać do poniedziałku 5 listopada. Zmiany te mają na celu ułatwienie przejazdu i zapewnienie bezpieczeństwa osobom odwiedzającym groby bliskich.

Przy nekropoliach położonych w sąsiedztwie dróg krajowych ustawione zostały dodatkowe znaki informujące o pobliskim cmentarzu, a także o zakazie zatrzymywania na wyznaczonym odcinku po przeciwnej stronie drogi niż cmentarz. Ustawiono również znaki informujące o zakazie handlu w obrębie pasa drogowego w sąsiedztwie cmentarzy.

Chodzi dokładnie o 23 cmentarze: w Białej Podlaskiej i Wólce Dobryńskiej przy drodze krajowej nr 2, Dorohuczy przy krajowej 12, Sitańcu, Łabuniach, Krynicach oraz przy ul. Zamojskiej i Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim, w ciągu drogi krajowej nr 17. Do tego w Niemcach i Polichnie przy drodze krajowej nr 19, Dęblinie oraz Przytocznie przy drodze krajowej nr 48, Wisznicach przy drodze krajowej nr 63, Olbięcinie, Dzwoli, Wielączy, Miączynie i Werbkowicach przy drodze krajowej nr 74, Jedlance przy drodze krajowej nr 76, a także Łuszczowie, Łęcznej, Włodawie i Wytycznie przy drodze krajowej nr 82.

Dodatkowo w środę w godzinach od 18:00 do 22:00 oraz w czwartek 1 listopada od godziny 8:00 do godziny 22:00, obowiązywał będzie zakaz ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton.

(fot. lublin112.pl, GDDKiA)

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika