690 680 960

W piątek rozpoczyna się „Wystawa Historyczna – Militaria” (zdjęcia)

Od piątku do niedzieli w Targach Lublin będzie można znaleźć niezwykłe historyczne skarby. Pamiątki z wielu zakątków kraju pojawią się w jednym miejscu podczas wydarzenia „Militaria – Wystawa Historyczna”.

W piątek rano zajrzeliśmy do Targów Lublin, aby sprawdzić jakie atrakcje czekają na odwiedzających „Wystawę Historyczną – Militaria”. Na zdjęciach zobaczycie tylko część atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Oprócz eksponatów, na wystawie będzie można zobaczyć różnego rodzaju pokazy. Wzrok zwiedzających będą przyciągać takie pojazdy jak oryginalny czołg Leopard, samolot ćwiczebny Miles Magister, Samochód pancerny „KUBUŚ”, czy jedyny w Polsce egzemplarz trenażera czołgowego MPG 69.

Pojawi się wiele pojazdów militarnych i zabytkowych – będzie możliwość przejażdżki niektórymi z nich. Do Targów Lublin powinni także zajrzeć miłośnicy modeli oraz aktywni poszukiwacze i pasjonaci historii. Targi odwiedzi Adam Sikorski z programu „Było, nie minęło”, Andrzej Kisiel – były komandos, autor książki „Trzynaście moich lat w JW GROM”. Gościem wystawy będzie także Mariusz Borowiak – Prezes Stowarzyszenia Wyprawy Wrakowe. Uczestnik dwóch międzynarodowych ekspedycji na wrak niszczyciela eskortowego ORP Kujawiak.

(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas