690 680 960

W osiedlowym lokalu stały nielegalne automaty do gier. 20-latek prowadzący hazardowy proceder zatrzymany

20-latek z gminy Sawin odpowie za prowadzenie nielegalnych gier hazardowych. Mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku w wolnostojącym budynku na jednym z osiedli w Chełmie. Policjanci zabezpieczyli tam 4 automaty.

Policjanci z Chełma zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej przypuszczali, że w wolnostojącym budynku na jednym z osiedli w Chełmie mogą odbywać się nielegalne gry hazardowe. Mundurowi udali się na miejsce, gdzie ujawnili 4 takie urządzenia.

– Wczoraj przy wsparciu policjantów kryminalnych przeszukali typowany przez nich obiekt. Jak się okazało przeczucie ich nie myliło. Wewnątrz znajdowały się 4 działające bez zezwolenia automaty do gier hazardowych. Urządzenia te ostały zabezpieczone. Na miejscu zatrzymali przebywającego tam 20-latka z gminy Sawin, który prowadził ten nielegalny proceder – informuje komisarz Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Mężczyzna jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty w tej sprawie. Zgodnie z przepisami kodeksu karno-skarbowego urządzanie i prowadzenie nielegalnych gier hazardowych zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Jeden komentarz

  1. Ojtam ojtam. To nie są żadne gry losowe. Te maszyny pozwalają grać w grę która prezentuje użytkownikowi jeden z 55 tysięcy wbudowanych plansz. Do tego w automatach nie ma żadnych danych, wszystko Idzie przez neta.

    Chyba, ze złapali słupa, no ale to tez się jakoś wywinie.

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.0199zł -0.01%
  • GBP 5.0597zł -0.12%
  • EUR 4.3334zł -0.11%
  • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas