690 680 960

W mieszkaniu odbywała się produkcja papierosów. Bezrobotny mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć skąd ma pieniądze (zdjęcia)

Puławscy policjanci weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Mieszkający tam mężczyzna prowadził nielegalną produkcję papierosów.

Przedwczoraj policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KPP w Puławach weszli do jednego z mieszkań na terenie Puław.

Mundurowi podczas przeszukania ujawnili i zabezpieczyli 2 kilogramy krajanki tytoniowej, prawie 1200 gotowych papierosów pakowanych w woreczki strunowe oraz profesjonalną, automatyczną maszynkę elektryczną do produkcji papierosów.

Funkcjonariusze zabezpieczyli również 3500 złotych, których posiadania bezrobotny puławianin nie potrafił wytłumaczyć. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem za nielegalne wytwarzanie papierosów, za co grozi wysoka grzywna, kara pozbawienia wolności do roku oraz przepadek znalezionych przedmiotów.

(fot. Policja Puławy)

6 komentarzy

 1. Jaki bezrobotny ? Dopóki nie wmieszała się w to nasza niewątpliwie kochana i poświęcana przy lada okazji policja, był „robotny”… 😆

 2. Podrzućcie Gronkiewiczowej, Giertychowi, Gawłowskiemu i POzostałym po 2kg krajanki i temat załatwiony. Wol-ne są-dy, Kon- sty -tu-cja!

 3. Mógł powiedzieć że znalazł

 4. 3,5 tysiąca to nie jest kwota, z której dorosły człowiek nie mógłby się wytłumaczyć…
  gdyby miał 3,5 miliona, to rozumiem – ale tak?

 5. Bezrobotny przez Covid 19

  Gdzie można kupić taką maszynkę?

 6. niejestemcebulakiem

  dobrze, że złapali tego bandziora, 3,5 tysia miał! powinien nie mieć nic, powinien umierać z głodu!

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas