690 680 960

W Lublinie odbyły się „Dni Kariery”

Kilka tysięcy osób odwiedziło jedno z ważniejszych wydarzeń na rynku pracy czyli „Dni Kariery”, które odbywały się w poniedziałek w Lublinie.

Dni Kariery to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży w Polsce. Odbywają się one każdej wiosny, już od ponad 20 lat w największych ośrodkach akademickich w kraju. Umożliwiają one studentom i absolwentom uczelni zdobycie praktyk, staży czy też   pierwszej pracy. Dodatkowo bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami, umożliwia poznanie oczekiwań czy też porównania ofert i wybrania tej najodpowiedniejszej.

W lubelskiej hali Globus pracowników poszukiwały 24 firmy, w tym wiele znanych światowych koncernów, m.in. Mars Polska, Decathlon, State Street, Lidl, Reckitt Benckiser czy też Schenker Sp. z o.o.

„Dni Kariery” zostały zorganizowane przez międzynarodową organizację studencką – Aiesec, zaś patronat honorowy objęli prezydenta Lublina Krzysztof Żuk oraz rektorzy uczelni.

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej