Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

W Krasnymstawie zbudują kolejne centrum handlowe. Otwarcie w przyszłym roku (wizualizacja)

Zagospodarowana zostanie ostatnia działka w narożniku Ronda Lubelskiego w Krasnymstawie. Powstanie tam centrum handlowo-usługowe, które ma uzupełniać już istniejącą w sąsiednich obiektach ofertę.

Trwają przygotowania do budowy kolejnego centrum handlowo-usługowego w Krasnymstawie. Obiekt ma nosić nazwę Złoty Róg i będzie zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Okrzei i Polewanej. Z dokumentacji projektowej wynika, iż powstać ma jednokondygnacyjny budynek o powierzchni około 2000 mkw.

Jak podkreślają przedstawiciele inwestora, już obecnie jest to miejsce, gdzie mieszkańcy miasta i okolic udają się na zakupy. Naprzeciwko znajduje się Galeria Krasnystaw, zaś w sąsiedztwie trwa budowa marketu Kaufland. Dlatego też galeria w naturalny sposób wypełni ofertą handlową jedyny niezagospodarowany dotąd narożnik Ronda Lubelskiego.

Klienci będą mieli do dyspozycji bogatą ofertę handlową. Lokale przeznaczone zostaną dla operatorów wielobranżowych, drogeryjnych, branży RTV AGD i innych. Data planowanego otwarcia obiektu to II połowa 2024 r. Za komercjalizację projektu odpowiada Origo Group.

13 komentarzy

 1. Kolejny inwestor w tym małym prężnym mieście ?

 2. Napisaliście to jak gdyby tam już było jedno

 3. oby nie kolejne koryto plus dla Pisurów , niedługo zabraknie już co kraść w Polsce

  • Pilnuj puszek i butelek bo ci kompan od kieliszka zajuma.

  • Możesz namacalnie wskazać co Ci ukradli …?? – czy wylewasz „żal” bo tak Ci kazał Twój guru za garść srebrników ..?
   No i kolejne pytanie : ile zainkasowałeś jako obywatel od tych jak twierdzisz złodziei – a może jesteś stałym inkasentem socjalu i wszystkich innych programów a z nudów wypisujesz zlecone „przemyślenia” ..?

   • Jak co ukradli?Moje ciężko zarobione pieniachy,przy pomocy podnoszonych i wprowadzanych nowych podatkow oraz rozdawnictwu!Trzeba nie mieć mózgu albo być pisiorskim darmozjadem na państwowym stolku zeby tego nie widzieć.

    • Podatki były są i będą

     • Widać jak masz mózg sprany nie maż pojęcia o podatkach powtarzasz jak mantrę te pseudo liberalne lewicowe głupoty i nie obrażaj ludzi bo właśnie komuchy jak ty chcecie narzucić swoje ideologiczne myślenie i mówić jak mamy żyć co jeść pić itp.

 4. Krasnyjork druga metropolia po Mieście Insenizacji Łysego.

 5. ale wiecie ze w piątek bedzie u nas pinokio?

 6. Oby nie budowali tak jak rondo w Krasnymstawie

 7. To chyba ma być przebudowa Tesco bo przecież nie ma tam już więcej miejsca.

  Lublin.112 opiszcie proszę te farsę jaka trwa na budowie ronda w Krasnymstawie o ile budowa jest tu odpowiednim słowem. To jest chyba najdłużej budowane rondo w kraju.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112