Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

W audi stojącym w centrum Lublina pracował silnik, mężczyzna spał na fotelu kierowcy. Obok był biały proszek i strzykawka

Kilka dni temu strażnicy miejscy z Lublina interweniowali na Placu Wolności, gdzie stał samochód osobowy z założoną blokadą na koło. Jak się okazało, w aucie pracował silnik, zaś na fotelu kierowca spał mężczyzna. Obywatel Gruzji posiadał środki odurzające.

Do zdarzenia doszło 16 lutego około godz. 7.00 w centrum Lublina. Z polecenia dyżurnego patrol Straży Miejskiej udał się na Plac Wolności, gdzie znajdował się samochód marki Audi z założonym urządzeniem blokującym.

Po przybyciu na miejsce strażnicy stwierdzili, że pojazd ma uruchomiony silnik, a na fotelu kierowcy śpi mężczyzna. Obudzono go, lecz nie można było nawiązać z nim logicznego kontaktu – miał bełkotliwą mowę, a obok niego, na siedzeniu pasażera, strażnicy zauważyli strzykawkę i pojemnik z białym proszkiem.

W związku z podejrzeniem posiadania narkotyków na miejsce wezwany został patrol Policji. Mężczyzna został przeszukany pod kątem posiadania niebezpiecznych narzędzi. Ze znalezionych w pojeździe dokumentów wynikało, że jest on obywatelem Gruzji.

Został on następnie przekazany patrolowi z Komendy Miejskiej Policji, który przewiózł go na Komisariat I Policji, celem wykonania dalszych czynności. Jak się okazało, mężczyzna posiadał przy sobie 3,5 grama środka odurzającego. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą lubelscy policjanci.

10 komentarzy

 1. CZy służby tego kraju i tego miasta nie widzą problemu z przyjzdnymi z innych krajów. Z gruzinami to jest problem w całej Polsce. Sprowadzamy tez obywateli azji i afryki. Na kij ciort oni nam są potrzebni? Na budowe nie pójdzie, do usług teżnie?
  CZy to dlatego że ktoś zainwestował kupę kasy we floty bolt i innych przewoźników i nie ma kto tym jeździć?
  A takich typów wywalić w cholere i deportować.
  Czy ktoś czeka na jakąś tragedię? Nie mam nic przeciwko żeby przyjechał tu ktoś normalny i wykształcony, kto chce pracować. Ale ćpunów i alkoholików nam nie potrzeba…

  • Dokładnie. Święte słowa.
   Ćpunów, alkoholików i kierujących aŁdi nam nie potrzeba.

 2. z tymi gruzami same problemu albo cpaja albo kradna kto ich tu nawpuszczal i po co?

 3. Ale mi plac wolności,jak nawet nie można sobie przerwy w życiu zrobić

 4. jakim prawem to tu jeszcze siedzi? 2 godziny na spakowanie i wyp…

 5. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Franiu ,to że jakiś kierowca z aldi w czapeczce czy bez w ciebie wjechał bezczelnie czy zrobił ci sprawę w sądzie za niewinność,to nie znaczy , że wolno ci się znęcać i oczerniać wszystkich kierowców , którzy posiadają samochód o marce Audi.W całej Polsce to myślę,że może nawet jest 500 tysięcy samochodów tej marki.

  • Nie rozpędzał bym się z nazywaniem kierujących aŁdi kierowcami. Żeby być kierowcą – trzeba posiadać Prawo Jazdy. Ktoś kto kieruje aŁdi, a ma zakaz sądowy, czy nie ma PJ – nie jest kierowcą.

 6. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Oj przesadziłem,najwięcej jest BMW 25 tysięcy,audi jest 20 tysięcy

 7. Bardzo interesujące jest to czy zabiorą jemu czy komukolwiek choćby pijanemu prawko skoro samochód od kilku godzin jest unieruchomiony blokadą straży miejskiej na kole. To naprawdę ciekawe.

 8. Zawistny jak Polak

  Chłop się załamał i przygarował , kruki nie pozwoliły odjechać zakładając blokadę, a on polskiego nie zna tylko bełkotał wot cała prawda

Dodaj komentarz

Z kraju