Volkswagen zderzył się z autobusem. Jedna osoba w szpitalu

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch pojazdów na ul. Krochmalnej. Powoli kończą się utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 16:30 na ul. Krochmalnej w Lublinie. W rejonie stacji paliw zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i autobus komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono kierujący volkswagenem mężczyzna wyjeżdżał z terenu jednej z posesji. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na autobusie komunikacji miejskiej, którego kierowca poruszał się w kierunku ul. Jana Pawła II. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

2018-07-26 18:41:33
(fot. lublin112.pl, nadesłane Bartosz)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Nie poruszal tylko zapier….. po to zeby na samym przodzie korka wcisnąć dzioba. Jak zwykle

  • Tak po to żeby spora grupa ludzi, której zależy na czasie dojechała szybciej do celu. A ty siedź grzecznie w swojej puszce i twórz razem z innymi korki i gęsiego powolutku do przodu 🙂

  • Odezwał sie ten co wie najlepiej… żaaaal

  • Jechał prawidłowo prawym pasem ruchu dla ciebie to źle ? Jak uważasz że jechał z nadmierna prędkością udowodnij to, albo złam ryja buraku

   • W tym MPK to coraz większe buce piszą komentarze.

   • Gdyby kierowcy osobówek przestali bezmyślnie przepuszczać autobusy wszędzie i w każdym przypadku, skończyłoby się jeżdżenie prawym pasem w tym miejscu. Autobus MPK to nie jest pojazd uprzywilejowany i nie ma zawsze pierwszeństwa, jednak większość kierowców dała sobie wmówić, że są tylko zawalidrogami w przestrzeni miejskiej i zawsze jadą na końcu po pieszych, rowerzystach, motocyklistach no i oczywiście autobusach

  • A ty to chyba idiotą jestrs co Cię kierowca mpk skrzywdził

  • Olgierd Jedlina

   Prawy pas jest wyłączony z ruchu? Nie jest. Przestać sapać znawco.

 2. Zdzicho Mroczkowski

  Strach jeździć tym wyrobem autobusopodobnym spod znaku Autosana. Ucierpiał bardziej niż osobówka, podłoga w pierwszych drzwiach na pół. Zewsząd i wszędzie karmią nas jaki to tabor nie nowoczesny w tym Lublinie i ile tego i ile jeszcze się kupi. Szkoda tylko że nie ma komu przyczepić się do jakości tych zakupów. Oprócz Mercedesów nie kupiono w tym mieście nic co by później nie sprawiało problemów, no jeszcze trolejbusy od Solarisa.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku