Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Volkswagen uderzył w drzewo, kierowca zginął na miejscu (zdjęcia)

W poniedziałek przed południem w jednej z miejscowości powiatu radzyńskiego doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy uderzył w drzewo. Jedna osoba zginęła na miejscu, jedna zaś z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do tragicznego wypadku drogowego doszło dziś kilka minut po godzinie 11.00 w miejscowości Wygnanów, w gminie Czemierniki, w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, a także policja.

– Jak wstępnie ustalili policjanci z radzyńskiej drogówki, kierujący volkswagenem na prostym odcinku drogi w terenie zabudowanym zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze uderzając w drzewo. Pojazdem kierował 77-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego, który poniósł śmierć na miejscu. Autem podróżowała również 78-letnia kobieta, która została przewieziona do szpitala – relacjonuje podkomisarz Piotr Mucha z radzyńskiej Policji.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku. Mundurowi apelują do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. W rejonie wypadku mogą jeszcze występować utrudnienia w ruchu.

Volkswagen uderzył w drzewo, kierowca zginął na miejscu (zdjęcia)

fot. Policja Radzyń Podlaski

Volkswagen uderzył w drzewo, kierowca zginął na miejscu (zdjęcia)

fot. Policja Radzyń Podlaski

9 komentarzy

  1. Pewnie złapał go zawał i dlatego zjechał do rowu.

  2. szczypawka się ujawniła, zawał zator, udar itp

  3. Zauważyliście , że jest teraz wysyp podobnych wypadków?

  4. Przydrożne drzewa zabijają nie dają szans na błędy awarie etc. Miejsce drzew w lesie na nieużytkach parkach

  5. Dziadka wezwał św Piotr do siebie nie zważając na okoliczności, babci szkoda, trauma do końca swoich dni.

  6. pewnie korona

  7. Od uderzenia w drzewo lusterkiem samochodu się nie ginie. Kierowca musiał już nie żyć zanim zaczął zjeżdżać na lewą stronę jezdni.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport