690 680 960

Utrudnienia w ruchu po wypadku na trasie Kock – Radzyń Podlaski

Po wypadku występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19. Na miejscu pracują służby ratunkowe, są osoby poszkodowane.

Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 9 na drodze krajowej nr 19, na trasie Kock – Radzyń Podlaski. W rejonie 250 km tej trasy, przed miejscowością Borki, auto osobowe wypadło z drogi.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wynika ze wstępnych informacji, dwie osoby ucierpiały w zdarzeniu. Strażacy, aby dostać się do osób poszkodowanych, musieli użyć narzędzi hydraulicznych.

W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem, policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 12.

W regionie pogarszają się warunki na drogach, lokalnie jest ślisko po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem – Opady deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu wkroczyły do województwa lubelskiego

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!