Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Utrudnienia w ruchu na krajowej 19 w Modliborzycach. Dwie osoby ranne po zderzeniu dwóch aut

W środę rano w Modliborzycach doszło do zderzenia dwóch aut. Dwie osoby zostały ranne.

Do zdarzenia doszło w środę rano na drodze krajowej nr 19 w Modliborzycach, na drodze pomiędzy Kraśnikiem a Janowem Lubelskim. Zderzył się tam dwa auta osobowe. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja.

Dwie osoby trafiły do szpitala. Na miejscu policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Są utrudnienia w ruchu, jeden pas jest zablokowany. Auta przepuszczane są wahadłowo.

2015-07-01 08:37:29
(fot. Nadesłane Michał)

9 komentarzy

 1. nawet święty na placyku w tym miejscu nie pomógł ?

  • Chichy śmichy

   Ten święty ma inne kompetencje wiec nie mógł interweniować w tej sprawie.
   Przypominam, że każdy święty ma swój patronat przydzielony przez Najwyższego, a od spraw kierowców jest niejaki Krzysztof.
   Nie należy jednak zbyt polegać na mocy zawieszonej w pojeździe, czy dyndającej przy kluczykach facjaty Krzysia.
   Słynni amerykańscy uczeni ponoć dowiedli, że od samego wyposażenia się w podobiznę w/w świętego, rozumu posiadaczowi nie przybywa.

  • Święty ma pozować do zdjęć z nim, a nie zajmować się ruchem ulicznym.

 2. Czasami mam wrażenie, że niektórzy zdjęcia robią sokowirówką (albo Nokią 3310;)
  Choć tyle dobrego, że jakieś zdjęcie chociaż jest i wynika z niego, że jeden z kierujących jechał nie tą stroną drogi po której powinien (a linia jest podwójna ciągła w tym miejscu).

  • Teraz zdjęcia można robić wszystkim. Ja mam wrażenie, że jednak z sokowirówki wychodzą bardziej soczyste kolory. W tym przypadku wygląda mi na cegłę klinkierową.

 3. Kiedy czytam o wypadkach, które jak ten, zdarzają się w porze kiedy ruch na drogach jest bardo mały, powraca pytanie: jakiej szerokości powinna być droga, żeby dwa nieduże pojazdy mogły się bezpiecznie na niej minąć.
  Gdybym był złośliwy to sugerowałbym poszerzyć wszystkie drogi na tyle, żeby jeden pas ruchu był szerokości pasa startowego Air Port Lublin k/Świdnika. Ale nie jestem, to nawet o tym nie wspomnę.

 4. Zdj straciło na jakości nie po wysłaniu do lublin112 nie wiem czemu. Na DWsch jest o wiele lepsza jakosc.

 5. Ktoś chyba jechał szybciej niż 30 km/h, które tam obowiązuje…