Utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 835 po zderzeniu czterech pojazdów (zdjęcia)

W niedzielę po południu na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do zderzenia czterech pojazdów. Występują utrudnienia w ruchu na drodze pomiędzy Lublinem a Biłgorajem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 15 na drodze wojewódzkiej nr 835 w Mętowie, na trasie Lublin – Biłgoraj.

Na wysokości zespołu szkół, przed skrzyżowaniem z drogą prowadzącą w kierunku Prawiednik, zderzyły się cztery pojazdy, trzy osobowe i bus. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący busem marki Mercedes obywatel Ukrainy nie wyhamował za zatrzymującymi się pojazdami i wjechał z impetem w tył renaulta, ten z kolei uderzył w peugeota, a na koniec peugeot uderzył w tył volkswagena.

W chwili obecnej wiadomo, że jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzenia udzielana jest pomoc medyczna na miejscu. Busem podróżowało dziewięć osób.

W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem. Jeden pas jest częściowo nieprzejezdny. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Strażacy kierują ruchem wahadłowo.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Rafał – dziękujemy!)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. W tym kraju coś takiego jak odstęp między pojazdami nie występuje. A jeżeli z powodu jakiejś aberracji chwilowo się pojawi – natychmiast jest wypełniany przez pojazd wyprzedzający tego dziwaka, który nie siedzi temu przed sobą na zderzaku.

  • I druga prawidłowość. W tym kraju kierowca jadący z tyłu za punkt honoru ma doścignięcie i wyprzedzenie pojazdu przed nim. Za wszelką cenę. To kraj drogowych idiotów.

   • Nic dodać nic ująć.Dzisiaj kierownik srebrnego Laldi(pozdrowienia) z tablicami zaczynającymi się na LLU A4 2,5 TDI* przeleciał*po podwójnej i po części wyłączonej z ruchu by po 50 m sprawdzić działanie ABS.Nastepne 2 km kustykal tak jak wszyscy.MISZCZ.

  • … aberracja !!! … poziom komentujących na 112 znacząco zwyżkuje !

 2. I oczywiście obywatel Ukrainy!!! A w wypadku najbardziej poszkodowani ci którzy nie zawinili… Przez idiotów którzy nie potrafią jeździć cierpią ludzie.

 3. To skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne. Wczesniej przed przebudową było oznaczone żółtym światłem pulsacyjnym. Dziś kierowca zwalniajacy i skrecajacy w kierunku Kol. Prawiedniki narazonyjest na trabienie, wulgaryzmy, machanie rękoma innych użytkowników dróg. Dawno policji tu nie bylo. Jak nieoznakowany radiowóz miał polowanie to ciągle było słychać syreny. A jak krokodyle stali to nagle tirów ubyło (ograniczenie do 8 ton). Nienbesci i zieloni przyjezdzajcie częściej.

 4. droga dopiero przebudowana ale niestety zabrakło pasa do skrętu w prawo, akurat tam bardzo by się przydał

 5. Ta droga to jedna wielka pomyłka! Brak pasa do prawoskrętu, głębokie rowy, ze w razie co nie ma gdzie uciekać. Stan tych rowów pozostawia wiele do życzenia po choćby najmniejszej ulewie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie