Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024
690 680 960
690 680 960

Utrudnienia w ruchu na ul. Bernardyńskiej. Trwa przebudowa sieci ciepłowniczej

W poniedziałek rozpoczęła się przebudowa sieci ciepłowniczej na ul. Bernardyńskiej. Prace będą przebiegały w dwóch etapach. Należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

Podczas prac kierowcy napotkają na utrudnienia na fragmencie ulicy w rejonie Pałacu Parysów. Będzie to pierwszy etap prac i wiąże się on z zawężeniami wjazdu w ul. Bernardyńską. Prace powinny zakończyć się do końca tygodnia.

Z kolei drugi etap rozpocznie się po 1 listopada i obejmie roboty na odcinku od pl. Wolności do Browaru Perła. Na czas prac będzie obowiązywał objazd ul. Rusałki – ul. Mościckiego oraz ul. Dolna Panny Marii. Na ul. Bernardyńskiej zostanie wprowadzony ruch wahadłowy sterowany przez całą dobę sygnalizacją świetlną.

Między godz. 6 a 19, będą mogły przejechać w rejonie prac jedynie pojazdy komunikacji miejskiej, taxi, rowery, służby komunalne, służby porządkowe, pojazdy budowy, mieszkańcy ul. Bernardyńskiej, Żmigród i Miedzianej.

W ostatnim etapie prac pojawi się nowa nawierzchnia na ul. Bernardyńskiej, ale będzie to dopiero wiosną przyszłego roku.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu.

2015-10-26 13:34:36
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Autor: redakcja

Jeden komentarz

  1. A Pogotowie Ratunkowe i Straż Pożarna mogą?!