Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Utrudnienia w ruchu na krajowej 82. Volkswagen wpadł do rowu

We wtorek rano na drodze krajowej nr 82 pojazd osobowy wpadł do przydrożnego rowu. Występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 5 na drodze krajowej nr 82 w miejscowości Łuszczów Drugi, na odcinku Lublin – Łęczna. Kierujący pojazdem osobowym marki Volkswagen zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. Auto uderzyło w betonowy przepust.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Jak nam przekazano kierujący pojazdem został przetransportowany do szpitala. W rejonie zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

luszczow2 1

2018-07-03 07:21:51
(fot. nadesłane Łukasz)

3 komentarze

 1. Jasny Gwint !!!

  Nie pomyślcie, uchowaj Boże, że się chcę tu gloryfikować, ale na tle w/w zdarzeń wspomnę…
  Od ponad pół wieku jeżdżę różnymi pojazdami uznanymi za samochodowe, zjeździłem pół tego pieknego świada i nie podzielam zdania niektórych tu komentujących, że każdemu się może przydarzyć.
  Jak się myśli o tym co się robi, to przydrożne drzewa nie rosną za blisko, ani rowy wyposażone w przepusty nie są za głębokie, ba (!) nawet źle wyprofilowanych zakrętów jakoś mało.
  No i trzeba być panem, żeby móc stracić panowanie, a ja jestem starym dziadem więc na stracenie panowania nie mam nawet takich szans jak nasza reprezentacja na mistrzostwach w bohaterskiej Rosji.

 2. Pierdołek pospolitek

  Dobrze, że na trasie tego straceńca jakiejś pielgrzymki nie było, ino marny przepust, w płytkim rowie zresztą.

 3. Pierdołek pospolitek szkoda idioto że ciebie nie było tam po drodze. I nie komentuj jak nie znasz przyczyny.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo