Uszkodził siedem samochodów. Rozbił reflektory, urwał lusterka

Chełmscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Chełm. Mężczyzna odpowie wkrótce za uszkodzenie siedmiu samochodów.

W minioną sobotę chełmscy policjanci otrzymali kilka zgłoszeń dotyczących uszkodzenia samochodów zaparkowanych przy ulicy Wolności w Chełmie. Kryminalni ustalili i zatrzymali w środę prawdopodobnego sprawcę. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec gminy Chełm.

Mężczyzna uszkodził siedem samochodów, w których oberwał lusterka, rozbił reflektory, jak też wgniótł karoserię. Pokrzywdzeni oszacowali łączną wartość strat na kwotę blisko 5 tysięcy złotych.

21-latek usłyszał już zarzuty. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego uszkodzenie mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5. W przypadku trzech zgłoszeń, z uwagi na wartość strat, przeprowadzone zostaną czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie.

2017-11-10 07:31:30
(fot. ilustr. pixabay.com)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Chełmski charakter. 🙂

 2. coraz gorzej w tym kraju , kolejne rządy to kolejna porażka aby przeciwnikom dowalić cała prawda o politykach

 3. Wyciąć jaja , a kastrowany osobnik zrobi się potulny jak baranek.

 4. Województwo Lubelskie

  Twoim zdaniem to jaki rząd by najlepiej rządził?jeżeli ten jest zły i żle rządzi pamiętaj PO DOBRYM PANIE JESZCZE LEPSZY NASTANIE.

 5. Wandalizmu nie usprawiedliwiam, ale jeżeli jego powodem był fakt, że te samochody te były zaparkowane nieprawidłwo, bo np. stały na chodniku i przez nie, nie dało się nim przejść, tylko trzeba było iść bo błocie lub jezdni to nie dziwię się, że ludziom puszczają nerwy.
  Jeżeli w tym problem, to w najbliższym czasie Straż Miejsca powinna mandatami pouczać kierowców jak się parkuje prawidłowo i ten konflikt się rozwiąże.
  Agresja budzi agresję – dlatego trzeba ten łańcuszek przerwać na pierwszym na samym początku.
  Zabieranie chodnika ludziom to jest agresja, a brak miejsc parkingowych pod samą klatką to nie jest usprawiedliwienie tej agresji.

 6. Jak świat światem. Zło i dobro było, jest i będzie. I nikt tego nie zmieni.Napiętnować trzeba zło , tylko czy to coś pomoże???????????????????

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)