Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Usnął szykując kolację. Sąsiedzi zaalarmowali służby ratunkowe (zdjęcia)

Cztery wozy strażackie, policja oraz karetka pogotowia ratunkowego zajechały wieczorem przed jeden z bloków przy Drodze Męczenników Majdanka. Okazało się, że powodem była kolacja, jaką szykował mieszkaniec budynku.

W niedzielę około godziny 20:30 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o pożarze w bloku przy Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Mieszkańcy poczuli bowiem swąd spalenizny. Na klatce schodowej pojawił się również dym.

Na Miejsce skierowane zostały cztery zastępy straży pożarnej zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak się okazało w jednym z mieszkań przypaliła się pozostawiona na kuchence potrawa.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż mieszkający tam mężczyzna przygotowywał kolację. Jednak w pewnym momencie usnął i ta się przypaliła. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Usnął szykując kolację. Sąsiedzi zaalarmowali służby ratunkowe (zdjęcia)

Usnął szykując kolację. Sąsiedzi zaalarmowali służby ratunkowe (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Natalia)

4 komentarze

  1. Cztery wozy strażackie, policja oraz karetka pogotowia ratunkowego – wszystkie wypchane ludźmi do granic możliwości… na jedną przypaloną kolacje do biednego polskiego emeryta…

  2. Chichot jak nie masz pojęcia to nie pisz głupot robiąc z siebie kretyna

    • Kretyńskie i oduczające myślenia to mamy procedury w tym kraju, każdy to widzi. Nadmiar służb na interwencji to tylko jedna z nielicznych głupot na które są wyrzucane pieniądze podatnika. Przecież teraz informacji o zdarzeniu nie przesyła się gołębiem pocztowym, są telefony i można po rozpoznaniu na miejscu powiadomić kogo trzeba. Cały blok nie staje w płomieniach w przeciągu kilku minut. Ale kto bysie tym przejmował, wysyłamy 4 zastępy straży a nuż się przydadzą na coś.