Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Usłyszeli zarzuty za wtargnięcie do domu i groźby

Włodawscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn do sprawy wtargnięcia do jednego z domów na terenie gminy Hanna i zmuszania groźbą do określonego zachowania. Wszystkim grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę włodawscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że do jednego z domów na terenie gminy Hanna wtargnęło 3 mężczyzn.

Z relacji zgłaszającego wynikało, że napastnicy mieli grozić mu pobiciem, a powodem ich najścia miało być odzyskanie rzekomo skradzionego portfela. Policjanci w toku podjętych działań zatrzymali w tej sprawie 4 mężczyzn w wieku od 24 do 37 lat z gminy Wyryki i Podedwórze.

We wtorek trzech z nich usłyszało zarzuty naruszenia miru domowego oraz zmuszania groźbą do określonego działania. Grozi im za to do 3 lat więzienia. Natomiast 4 osoba, 35-letni mieszkaniec gminy Podedwórze usłyszał zarzut sprawstwa kierowniczego tych czynów.

Policjanci zabezpieczyli od podejrzanych pieniądze w kwocie 4 000 złotych na poczet przyszłych kar. Wszystkim grozi do 3 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. Gondol Jerzy z Nadwisły

    U mnie nie usieliby słuchać zarzutów za wtargnięcie do domu i groźby – już byłoby po pogrzebach

  2. jak widać lokalna bandyterka ma się dobrze !!!

  3. Właściciel posesji powinien posiadać broń do ochrony miru domowego.

Z kraju