Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Usiłowanie rozboju w Żabce w Lublinie. Rozpoznajesz tego mężczyznę? (wideo)

Policjanci z III komisariatu poszukują mężczyzny, który usiłował dokonać rozboju w jednym ze sklepów na terenie Lublina. Swojego celu nie osiągnął. Bardziej stanowcza okazała się kasjerka, która spłoszyła napastnika. Mundurowi opublikowali nagranie z całego zajścia.

Do zdarzenia doszło 20 października tego roku w jednym ze sklepów na Bronowicach w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, zarejestrowany przez kamery mężczyzna po chwili od wejścia do marketu zaatakował kasjerkę.

– Najpierw podszedł do lady i groźbą próbował zmusić kobietę do oddania pieniędzy z kasy. Gdy to nie poskutkowało zaczął się z nią szarpać i popychać. Ostatecznie pracownica sklepu okazała się być bardziej zdeterminowana i wypchnęła agresora zza lady. Próbowała bronić się też gazem łzawiącym. Mężczyzna potykając się uciekł ze sklepu – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 3. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

 

Usiłowanie rozboju w Żabce w Lublinie. Rozpoznajesz tego mężczyznę? (wideo)

fot. Policja Lublin

 

Usiłowanie rozboju w Żabce w Lublinie. Rozpoznajesz tego mężczyznę? (wideo)

fot. Policja Lublin

39 komentarzy

 1. kwestia czasu jak go złapią ,gaz poskutkował i wziął nogi za pas,nie ma mocnego na gaz

 2. Bolesław się wałęsa

  Beka będzie w kryminale z wyborcy helmüta znad morza

 3. Ręcee opadają. Policja prosi o pomoc. Prawie codziennie banda łysego stoi przy delikatesach Premium na Przyjaźni… łojo browary i ryja dro od rana,ale bohatery z VI tki potrafią tylko pączki jeść na amic energy.

  • Już bez przesady, tyłek policji będą zawracać… u mnie pod klatką darli ryje chlejusy i jak ich „grzecznie” wyprosiłam (całe łosiedle słyszało) to do dziś jest spokój. Wystarczy grzecznie powiedzieć, tylko trzeba głośno bo łby mają już przepite i słabo słyszą i kumają.

 4. ręce opadają

 5. towarzysz kaczorkorkov kolega Putina

 6. a za PISu taki dobrobyt ha ha

 7. to chyba sędzia który kasę zwija z lad :p

 8. Myślał, że za zmianą rządzących zabiorą mu 500+ na bombelka. Ale wtopa.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo