Środa, 29 lipca 202629/07/2026
690 680 960
690 680 960

Usiłowanie rozboju w Żabce w Lublinie. Rozpoznajesz tego mężczyznę? (wideo)

Policjanci z III komisariatu poszukują mężczyzny, który usiłował dokonać rozboju w jednym ze sklepów na terenie Lublina. Swojego celu nie osiągnął. Bardziej stanowcza okazała się kasjerka, która spłoszyła napastnika. Mundurowi opublikowali nagranie z całego zajścia.

Do zdarzenia doszło 20 października tego roku w jednym ze sklepów na Bronowicach w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, zarejestrowany przez kamery mężczyzna po chwili od wejścia do marketu zaatakował kasjerkę.

– Najpierw podszedł do lady i groźbą próbował zmusić kobietę do oddania pieniędzy z kasy. Gdy to nie poskutkowało zaczął się z nią szarpać i popychać. Ostatecznie pracownica sklepu okazała się być bardziej zdeterminowana i wypchnęła agresora zza lady. Próbowała bronić się też gazem łzawiącym. Mężczyzna potykając się uciekł ze sklepu – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 3. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

 

Usiłowanie rozboju w Żabce w Lublinie. Rozpoznajesz tego mężczyznę? (wideo)

fot. Policja Lublin

 

Usiłowanie rozboju w Żabce w Lublinie. Rozpoznajesz tego mężczyznę? (wideo)

fot. Policja Lublin

39 komentarzy

  1. Ekspedientce należy się wysoka premia lub nagroda za odwagę.

  2. Tfusk

  3. Jak można nie trafić gazem z metra…?

  4. Ocena: 0

    UKr

  5. Ocena: 0

    Twarz nieskalana intelektem. Trzeba szukać pośrud wyborców PO

  6. Ocena: 0

    Daleko nie tsza szukać, ze ślugiem pod nową stoi

  7. @lublin112 ale dlaczego w komunikacie nie ma podanego w jakim języku mówił?
    Wogóle każdy kto chodzi w taki sposób jak on to jest dla mnie d*****m

  8. Czy policja na prawdę nie może zrobić zrzutu ekranu z oryginalnego pliku a podsyła wam jakieś g…o wideo. Co to CSI? A co oprawcy to pewnie jakiś Saszka.

  9. Ocena: 0

    białe skarpety – co za wiocha

  10. dziadek z Lublina
    Ocena: 0

    Pewnie jakiś studenciak z prowincji. Oni lubięją rozrabiac

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia