690 680 960

Uprawiał konopie na posesji, usłyszał zarzuty (zdjęcia)

Kryminalni z komisariatu w Niemcach zatrzymali mężczyznę uprawiającego konopie indyjskie. 25-latek usłyszał już zarzuty, wkrótce stanie przed sądem.

W czwartek na terenie jednej z posesji w gminie Niemce policjanci podczas przeszukania natrafili na krzaki konopi indyjskich.

Jak się okazało rośliny należały do mieszkającego tam 25-latka. Niektóre krzaki miały już wysokość ponad 100 cm. Nielegalna uprawa została zabezpieczona, zaś mężczyzna zatrzymany.

Wczoraj 25-latek usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

(fot. Policja Lublin)

8 komentarzy

 1. kolejny grozny przestepca ujety. duzo bezpieczniej sie czuje dzieki niezlomnym kryminalnym z komisariatu w niemcach

 2. Anka do boju! Czekamy!

 3. Przecież sami tam nie trafili. Podły naród donosicieli. Somsiad nie będzie miał lepiej ode mnie! Dojadę go

 4. Tak się kończy kupowanie ziaren w internetach 😀 Dojeżdżają sklep biorą adresy i jeżdżą obserwują aż coś wykiełkuje 😀

  • A jakie podstawy prawne ma policja do „dojezdzania”sklepow sprzedajacych pestki w internetach???sprzedaz i posiadanie pestek jest u nas legalne.idac twoim tokiem rozumowania milicja robi kipisz w sklepie spozywczym i zawija jego klientow

 5. Kanada legalizacja. USA w większości stanów legal. W Europie ma być jednolite prawo co do narkopolityki A wszystko zmierza do tego by posiadanie zielska nie było karane. Każdy prawie już wie że to lecznicza roślina a ze działa na mózg to co. Nikt od tego nie umarł. Wóda ryje berety wyniszcza narod A rząd się cieszy bo przecież żyje z podatku i akcyzy. Panowie w czapkach chodza i podziwiaja przyrode i za nia tez zamykaja chociaz dobrze wiedza ze do 10lat i bedzie pelny legal w europie. Teraz czlek ma powazne problemy za pare krzaczkow bo byc moze hodowal bo boli go glowa. Teraz sezon słońce w górze panowie w czapkach będą chodzić po krzaczkach i szukać zielska A zul sra na chodniku, złodziej wchodzi do piwnicy, pedofil czuję się bezkarny chodząc za dzieckiem. A co robi policja?

 6. Marnotrawstwo środków z naszych ciężkich pieniędzy, które płacimy w podatkach. W ciągu jednej nocy jest kilka incydentów z nożownikami, ale nigdy patrole się nie śpieszą do dzielnic w których to ma miejsce. Buce i bałwany sterują nami jak śmigłami, naród powinien wziąć władze w swoje ręce. Gdzie jest demokracja skoro nikt nie ma nic przeciwko marihuanie? Ślepi politycy macie ogromne lobby pod ręką, które może pchać wasz żałosny teatr kilkanaście lat dłużej i sobie niech będą niepolacy przy korycie nawet. Ale dajcie ludziom normalnym żyć!

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie