Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ulica zamieniła się w rzekę. Awaria wodociągowa w Lublinie (zdjęcia)

W sobotę rano przy ul. Niepodległości doszło do awarii wodociągowej. Prace przy jej usuwaniu mogą potrwać dzisiaj do godzin nocnych. Dla mieszkańców podstawiony zostanie beczkowóz z wodą pitną.

W sobotę przy ul. Niepodległości w Lublinie doszło do awarii wodociągowej. W ciągu kilkunastu minut ulica zamieniła się w rzekę, a woda wybijająca spod ziemi, dotarła do al. Andersa.

– W związku z awarią na sieci wodociągowej przy ul. Niepodległości 2 nastąpiło wstrzymanie dopływu wody od. godz. 10.40 w dn. 03.02.2024 do posesji przy ul. Niepodległości 1g. Na miejsce zostanie podstawiony beczkowóz z wodą pitną dla mieszkańców. Za związane z tym utrudnienia przepraszamy – poinformowało w komunikacie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Spółka z o.o.

Mieszkańcy muszą liczyć się z przerwą w dostawie wody do godzin nocnych. Jak przekazuje MPWiK przewidywany termin usunięcia awarii to godz. 21.00. Na miejscu są już pracownicy, którzy usuwają usterkę.

8 komentarzy

  1. Dopatrując się pozytywów tej tragedii, śmiało można stwierdzić, że zostaną spłukane pozimowe brudy.

  2. Ciekawe z kogo ściągną kasę za ten ubytek wody ? Pewnie jak zwykle, z nas w formie rocznego rozliczenia .

  3. Dobrze że auta zaparkowane elegancko na chodnikach . To nic że trudno jest przejść a z wózkiem już nie ma szans ale przynajmniej się nie zamoczą.

  4. Żaden samochód nie stoi na chodniku.

  5. i teraz wszyscy zaplaca za wode

  6. Jak powiedział nasz mędrzec Ból ,woda ma to do siebie że spływa, no może nie do rzeki tym razem

  7. Jaki gospodarz takie drogi…

Dodaj komentarz

Z kraju