Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Wieniawska zamknięta dla ruchu. Tak będzie do końca listopada

Utrudnienia w ruchu czekają kierowców przemieszczających się przez centrum Lublina. Zamknięta została ul. Wieniawska, a jej ponowne otwarcie zaplanowano w grudniu.

W rejonie przebudowy ul. Wieniawskiej i ul. Jasnej wprowadzono zmiany w organizacji ruchu. Zamknięto dla ruchu ul. Wieniawską na odcinku od ul. Bieczyńskiego do ul. Krakowskie Przedmieście. Otwarta dla ruchu zostanie natomiast ul. Jasna.

Zmiany te będą obowiązywały do końca listopada i wynikają z postępu prac przy realizowanej inwestycji. Wykonawca przeprowadzi w tej lokalizacji prace rozbiórkowe i brukarskie. Wykona także elementy sygnalizacji świetlnej, oświetlenia ulicznego oraz kanalizacji deszczowej.

Ulica została zamknięta wczoraj, a jej ponowne otwarcie planowane jest na grudzień.

9 komentarzy

 1. Patrzcie jak złotówka się umacnia od 3 tygodni ^^. Polacy obalili komune 15.X.23 po raz drugi, zło zostało wygnane.

 2. kronikidewelorozwoju

  Czy dewelo-buraczek uiści stosowną opłatę za zajęcie pasa drogowego? (Nie to że pytam na P0ważnie :-P)

  • To jest miasto inspiracji!
   Jak śmiesz!
   Inspiruj się!

   Przecież wiadomo, że paniska jeżdżą samochodami, a piesi to mierzwa biedna, co oni tam mogą.
   Zastanawiam się, co na to ajenci Żabki, Stokrotki, czy właściciel tego punktu piekarniczego, które tam są – pewnie są wprost zachwyceni możliwością dowiezienia towaru i kontynuowania działalności.

   Zaczynali w lipcu czy sierpniu, no do kroćset deweloperskich dzbanów – kawałka jezdni i chodnika nie da się w krócej niż pół roku w tym mieście położyć?

  • kronikidewelorozwoju

   Warto nadmienić, że gmina SęP0gród nie ma litości wobec maluczkich i uiszczenie opłat za „zajęcie pasa” jest warunkiem zgody na np. podpięcie mediów do domku w budowie zlokalizowanego przy „drodze” gruntowej, po której nikt oprócz budującego się nie jeździ, pomijając już fakt, że budowa przyłącza wcale nie oznacza zamknięcia przejazdu. A w tym przypadku mamy do czynienia z zablokowaniem potencjalnego ruchu tysięcy pojazdów dziennie.

 3. Takiego bałaganu pod nosem magistratu nigdy nie widziałem jak żyję. Kto pozwala i toleruje taki ,,burdel” ?

 4. Krzysztof Muszczyk

  W środku miasta, wokół starych, zabytkowych kamienic postawili „nowoczesne” paskudztwa szpecące obraz pieknego centrum Lublina. Hańba!

 5. Polacy i Lublin stęsknili sie za komunistami z opozycji teraz słono za to zapłacicie kryzys i zaciskanie pasa zero podwyzek

Dodaj komentarz

Z kraju