Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Wapowskiego: Wyścig na 1/4 mili na osiedlowej uliczce

Włos na głowie może się zjeżyć oglądającemu filmik poniżej. Wieczorem dwóch młodych kierowców ścigało się na osiedlowej uliczce na os. Nałkowskich.

43 komentarze

 1. Idę o zakład że większość tych pseudo obrońców toru w życiu po torze nie jeżdziła i jeżdzić nie będzie natomiast bardzo ochoczo wszelkie uliczne wybryki „racerów” zwala na fakt zamknięcia toru, a jak zamkną lokalny komisariat to będzie można na legalu z pukawką po ulicy biegać? Puki co tor funkcjonuje drodzy pseudo obrońcy.

 2. Co za różnica, czy tor istnieje, czy nie istnieje; czy mieszkańcy osiedla byli za zamknięciem, czy przeciwko. Idioci ścigają się po osiedlowych uliczkach, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. A jeżeli potrąci pieszego, albo spowoduje kolizję, to co wówczas? Idiota będzie się tłumaczył, że nie ma toru i dlatego zabija niewinnych ludzi na osiedlu? Jeździć tam z taką prędkością, to jak machać siekierką na przystanku MPK – stwarzasz zagrożenie innym. Skoro ścigający się chcą być tacy „wooow”, to niech zachowują się jak poważni ludzie, a nie jak niedorozwinięte psychospołecznie dzieciaki.

 3. w 15 sec słychać strzały 😛

 4. ciekawe co by powiedzieli ci co popierają takie wyścigi gdyby przez takiego debila zginęła jego matka ,żona, czy dziecko

 5. Półgłupek za kierownicą zabił dziewczynę na pasach podnosi się larum; „bo nam tor zamykają” inny ścigant potrącił kobietę dachując na glinianej; „bo tor zamykają” itd… Trudno o głupszą argumentację.

 6. większością autorów obecnych tu postów na podstawie numerów IP powinna zainteresować się prewencyjnie Policja…. jeśli tak ochoczo wyrażają poparcie dla ścigania się po osiedlowych uliczkach i nie widzą zagrożenia bezpieczeństwa pieszych to pewnie sami też to robią tyle że na innych drogach Lublina Dla drogówki to sygnał na jawne poparcie dla potencjalnych zabójców drogowych

 7. Osiedlowy
  11 kwietnia 2014 at 06:17
  Panowie, o czym mowa? Przecież tor funkcjonuje. Jeszcze nie jest zamknięty. To jest zwykły brak wyobraźni bez możliwości szczeniackiego zwalenia winy na okoliczności. TWOJA DUPA FUNKCJONUJE TOR ZAKMNIETY JEST WJAZD ZABLOKOWANY

 8. Województwo lubelskie jest znane z największych sierot drogowych. Jest tu większość ludzi starszych. Młodzi zapłacili na torze 30zł / h i się można było wyszaleć. Sam nieraz skorzystałem. Gdybym na nim nie jeździł to bym się o torze nie wypowiadał. Prawda jest taka że województwo lubelskie jest strasznie zacofane przez wielu mieszkańców, którzy nie protestują tylko przeciwko pielgrzymkom.
  Osobiście nie wyobrażam sobie abym miał wziąć udział w wyścigu, który miałby się odbyć na jakiejkolwiek osiedlowej ulicy…tfu…Na jakiejkolwiek publicznej ulicy w mieście! Jednakże jest to co wiele ludzi przewidziało.
  Co z tego, że tor jest jeszcze otwarty? I tak zaraz zostanie zamknięty. Teraz biorą wpisowe 100zł + za godzinę 50zł aby wyciągnąć od ludzi jak najwięcej.

 9. SmiercKonfidentom

  osz wy wk***e je***e ch***zy nie macie co robic tylko nagrywacie filmy c**le je**c was gałgany je***E !!!!!!!!!!!! zLOZDIEJ

 10. jeszcze jakby mieli czym się ścigać..

  • np bmw w gazie 🙂 chlopaki chcieli moze sprawdzic auta ktore ma w lepszej kondycji silnik zachowany i tyle.

Z kraju

Sport