Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Wapowskiego: Wyścig na 1/4 mili na osiedlowej uliczce

Włos na głowie może się zjeżyć oglądającemu filmik poniżej. Wieczorem dwóch młodych kierowców ścigało się na osiedlowej uliczce na os. Nałkowskich.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek około godziny 20:30. Dwóch młodych mężczyzn urządziło sobie wyścigi na osiedlowej uliczce. Na wideo widać jak ulicą Wapowskiego z dużą prędkością jadą koło siebie dwa auta. Tą osiedlową uliczką często spacerują mieszkańcy osiedla. Tędy m.in. przechodzą w kierunku sklepu Stokrotka. Trzeba nie mieć wyobraźni za kierownicą aby pozwolić sobie na takie lekkomyślne zachowanie.

Cała sytuacja trwała kilkanaście minut.

-Ciężko było im znaleźć lukę w ruchu bo ul. Wapowskiego to dosyć ruchliwa ulica. Zaczęli wyścig i przerywali bo jechały auta z naprzeciwka. Było słychać m.in. „k…. znowu jada…” – opisuje zdarzenie nasz Czytelnik.

Potem mężczyźni w wieku około 18-20 lat pojechali ul. Nałkowskich, następnie ul. Diamentową w stronę zalewu. Jak pisze Czytelnik na oko mieli spokojnie na liczniku ponad 80km/h na wąskich osiedlowych uliczkach.

Nagranie pokazuje brak wyobraźni za kierownicą i ryzykowne zachowanie narażające innych użytkowników drogi na niebezpieczeństwo.

2014-04-10 22:09:53
(fot. wideo nadesłane)

43 komentarze

  1. Może i Tor Lublin jest otwarty ale do Września jest moto sekcja także jeżdżenie po torze jest możliwe tylko i wyłącznie na jednośladach. Dla tych taka informacja którzy są tak bardzo poinformowania jak piszą wyżej. Pozdrawiam a odnośnie takich wyścigów to jestem za, było kiedyś SSS i były wyścigi na 1/4 mili w tym roku akurat mają roczną przerwę nie wiadomo z jakiego powodu. Także Ci którzy chcą się ścigać niech przeniosą się na jakieś bardziej szersze bądź też lepsze drogi a nie osiedlówki…

  2. Pewnie to te gamonie z VAGa, które robiły największy szum z zamknięciem toru !

  3. Golf Mk II. Czujecie tę moc?! 😀

  4. Jak wjechac na tor lublin, bo przed wjazdem widze zamkniety wjazd?

  5. Ten kto się orientuje to wie że ten sprint to popierdziawka 2 gości po piwie w starych fabrycznych pazdzieżach sprinty oficjalnie odbywają się na jednej z głównych ulic lublina tak było i będzie więc poco te głupie komentaże

  6. jeżeli dojdzie któregoś dnia do tragedii to nikt inny jak wladze będą za to odpowiedzialne…nie trzeba bylo sprzedawać toru!!!!!!!!