Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Wapienna: Porysowane auta i wyłamane lusterka. Kto widział sprawcę zniszczenia aut?

W środę nieznany sprawca porysował pojazdy zaparkowane przy ul. Wapiennej. Nasz Czytelnik szuka ewentualnych świadków, którzy mogli widzieć moment niszczenia aut.

Do porysowania aut doszło w środę 25 lutego na ul. Wapiennej, pomiędzy godziną 10:20 a 12:00.

– Zostawiłem auto na ulicy Wapiennej tuż obok Politechniki Lubelskiej około godziny 10:20. Auto było ustawione tak, że na pewno nikomu nie przeszkadzało. Po powrocie około godziny 12:00 maksymalnie, gdy doszedłem do auta okazało się, że ktoś celowo porysował drzwi kierowcy i pasażera. widać było, że rysy zostały zrobione celowo ostrym narzędziem z tego co zauważyłem kilka aut stojących za moim również zostało porysowane. W miejscu tym nie zauważyłem kamer. Przy wyjeżdżaniu z ulicy widziałem, że w autach stojących przy wydziale środowiska zostały wyłamane lusterka w kilku autach zniszczeń tych prawdopodobnie dokonała ta sama osoba. Być może jest możliwość uzyskania informacji od Politechniki Lubelskiej, gdyż na terenie uczelni znajdują się kamery i być może ktoś został nagrany podczas niszczenia pozostałych aut – napisał do na Czytelnik.

Apelujemy do świadków, którzy ewentualnie widzieli sprawcę o przekazanie informacji do naszej redakcji lub na najbliższy komisariat Policji. Nie bądźmy obojętni na akty wandalizmu i dewastacji.

Na zdjęciach prezentujemy uszkodzenia pojazdu.


(fot. Czytelnik Ariel)

– W moim została wyłamana obudowa lusterka wraz z samym lusterkiem, zarysowany zderzak oraz maska – napisał Czytelnik Tomasz.


(fot. Czytelnik Tomasz)

12 komentarzy

 1. Szczerze współczuję. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że znajdą tego idiotę.

 2. nie pierwszy raz, kiedyś pamiętam szyby powybijała patologia z wapiennej
  na parkingu za wydziałem zarządzania

 3. ok 12 lat temu,gdy nie bylo to tak nagłaśniane,na Grottgera ktoś tak załatwił mój i kilka innych samochodów

 4. Wspułczuje, 1 listopada mi pewien człowiek uszkodził auto i zbiegł ale niestety kamerka w samochodzie działała na jego niekorzyść teraz na pewno oduczył się uciekac bo po 2 godzinach go mieli.

 5. debil, żeby mu ręka uschła którą to zrobił!!!!!!

 6. Oburzony Obywatel Lublina

  a gdzie byla straz miejska? heh pewnie pili kawe

 7. jak zwykle – wapienna. ten trzeci swiat powinni zaorać i rzodkiewkę posiać. pomagałem tam ludziom, ktorym powietrze z koł poschodziło bo maszynki same powyskakiwały.
  Tamtejsi podludzie, ktorzy przechodzili obok,jeszcze mowili „widzicie tu sie nie parkuje” No a zakazu nie ma tylko jakieś samozwańcze prawo bezrobotnej patologii, która zazdrości, że pracującym ludziom jest lepiej.

  • bo biedota leniwa zazdrości . plebs który mieszka długo w mieście i udaje mieszczucha a żyje na skraju nędzy i zawiść płynie w takich ludziach

 8. Tumidajskiego – niebieskie bmw z impetem cofa pokaźnie uszkadzając corsę….co robi kierowca, wrzuca jedynkę i odjeżdża, paląc głupa, że to nie on

 9. Te drugie zdjęcia to do czego? Jakiś cwaniak obcierkę parkingową pod wandalizm podciąga? Widać że to jakiś zapuszczony chrupek i na pewno nie podrapany przez łobuza.

  • tak to sie nie uda.

   Pershing–Tak chcę wykorzystać okazję i przypisać uszkodzenia. Uszkodził sam , a teraz winnych szuka???

 10. Łysy z Brazzers

  hahahahahahahahahaha brechta