690 680 960

Ul. Trześniowska: 3000 zł nagrody za wskazanie sprawców pobicia

Za wskazanie sprawców pobicia na ul. Trześniowskiej została wyznaczona nagroda. Wszystkie osoby, które rozpoznają na wideo mężczyzn proszone są o kontakt pod numerem 534 804 165.

Do zdarzenia doszło 15 marca przy ul. Trześniowskiej w Lublinie. Około godz. 9:30 43-latek wyjechał spod swojej posesji. Mieszkaniec Lublina nie zdążył zbyt daleko odjechać, gdy na ulicy pojawiło się dwóch mężczyzn. Nieznajomi szli środkiem, wprost na jadący z przeciwka samochód. Nie reagowali na sygnały kierowcy, by zejść z ulicy.

 


43-latek zatrzymał się przed nimi i wysiadł z auta. Najpierw między kierowcą a pieszymi doszło do utarczki słownej, później jeden z napastników zaatakował 43-latka. Do ataku przystąpił także jego kompan.

Pokrzywdzony mężczyzna został pobity, nieprzytomny trafił do szpitala. W wyniku całego zdarzenia doznał poważnych obrażeń twarzy. W trakcie prowadzonego postępowania zabezpieczony został monitoring, na których widać młodych ludzi odpowiadających rysopisom sprawców.

Poszukiwani są dwaj mężczyźni, w wieku około 20-21 lat. Jeden z nich blondyn miał około 180 cm wzrostu, jego towarzyszysz był nieco niższy. Obaj mieli w rękach butelki z alkoholem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają widniejących na nagraniu mężczyzn prosimy o kontakt pod numer telefonu 534 804 165. Za wskazanie sprawców pobicia przewidziana jest nagroda 3000 zł.

2016-04-05 11:09:53
(fot. Nadesłane)

18 komentarzy

 1. Nie pisali niedawno, że ich złapano?

 2. Ten w czornej kurtce podobny do Maćka z Klanu.

 3. 2 na 1… Zal..

 4. ;To cico sprzedaja papierosy w warszawie;

 5. Cwaniaki jak kibice moturu…kaptury itd…a jak co do czego to placz i Panie wladzo to nie ja!banda pozerow bez honoru!!!!

 6. Widać, że drugi z tych debili trzyma chyba jakąś butelkę w rękach, można sprawdzić monitoring w okolicznych sklepach.

 7. Przecież widać że przyszli w odwiedziny do właściciela monitoringu bo chcą wejść i rzucają w stylu „wyjdź do nas koleżko” a nie „rozwalę ci okno” tylko nikogo nie zastali.Dlaczego nie zapytać mieszkańców tego domku,no chyba że kryją frajerów.

  • W tym domku był sklep spożywczy 🙂 więc do właścicieli nie przyszli tylko na zakupy, ale całe Szczęście sklep został kilka dni wcześniej zamknięty.

 8. Gdyby kierowca samochodu miał wideo-rejestrator wydatek 300-400zł, znacznie ułatwiło by sprawę.

 9. Dwa społeczne śmiecie. Zaraz się ktoś znajdzie, kto napisze, że „łobuz kocha najbardziej”.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!