Ul. Puławska: Zadymienie w wieżowcu. Interweniowała straż pożarna

W środę przed północą w jednym z wieżowców przy ul. Puławskiej doszło do zadymienia. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w środę przed północą w wieżowcu przy ul. Puławskiej. Mieszkańcy zaniepokojeni zadymieniem w budynku wezwali na miejsce straż pożarną. Oprócz tego interweniowała także policja i zespół ratownictwa medycznego.

Jak się okazało zadymienie powstało w rejonie zsypu na śmieci. W ciągu kilkunastu minut zagrożenie pożarowe zostało opanowane. Nadal na miejscu pracują strażacy, którzy dokładnie sprawdzają budynek. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

DSC09188

DSC09187

2017-02-01 00:19:31
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

4 komentarze

 1. Mieszkam tam i dedykuję ten post sąsiadowi który notorycznie wyrzucając śmieci wkłada w to tyle wysiłku że otwierajac uprzednio drzwi od śmietnika nie ma już potem siły przekręcić klucza w przeciwnym kierunku…

 2. To samo nie dawno było na Czechowie , jakaś menda wrzuciła pewnie kiepa do zsypu!! Na dodatek inteligentna spółdzielnia pozamykała zsypy na dole na klucz. Próby zalewania ognia z górnych pięter nie wiele dawały. Zanim przyjechała straż , mieszkańcy sami zalewali zsyp wodą , ale nie wiele to dało. Straż wywaliła zamek w zsypie, i uszkodzeniu uległy dwa śmietniki, kto teraz pokryje koszta? Gdyby zsyp był otwarty to ktoś by wyjął śmietnik i go ugasił na zewnątrz , nie było by interwencji straży, kosztów i zagrożenia dla ludzi. W mieszkaniach śmierdziało przez tydzień. Pomysłodawca zamknięcia zsypów powinien z własnej kieszeni płacić za straty. A kolejną sprawą , to powinien być monitoring , wtedy było by wiadomo, kto dokonał podpalenia, i wtedy jego obciążyć kosztami!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7507zł -0.01%
  • GBP 5.1516zł 0.55%
  • EUR 4.5468zł -0.06%
  • CHF 4.2215zł 0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL