Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Puławska: Zadymienie w wieżowcu. Interweniowała straż pożarna

W środę przed północą w jednym z wieżowców przy ul. Puławskiej doszło do zadymienia. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w środę przed północą w wieżowcu przy ul. Puławskiej. Mieszkańcy zaniepokojeni zadymieniem w budynku wezwali na miejsce straż pożarną. Oprócz tego interweniowała także policja i zespół ratownictwa medycznego.

Jak się okazało zadymienie powstało w rejonie zsypu na śmieci. W ciągu kilkunastu minut zagrożenie pożarowe zostało opanowane. Nadal na miejscu pracują strażacy, którzy dokładnie sprawdzają budynek. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

DSC09188

DSC09187

2017-02-01 00:19:31
(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Mieszkam tam i dedykuję ten post sąsiadowi który notorycznie wyrzucając śmieci wkłada w to tyle wysiłku że otwierajac uprzednio drzwi od śmietnika nie ma już potem siły przekręcić klucza w przeciwnym kierunku…

  2. To samo nie dawno było na Czechowie , jakaś menda wrzuciła pewnie kiepa do zsypu!! Na dodatek inteligentna spółdzielnia pozamykała zsypy na dole na klucz. Próby zalewania ognia z górnych pięter nie wiele dawały. Zanim przyjechała straż , mieszkańcy sami zalewali zsyp wodą , ale nie wiele to dało. Straż wywaliła zamek w zsypie, i uszkodzeniu uległy dwa śmietniki, kto teraz pokryje koszta? Gdyby zsyp był otwarty to ktoś by wyjął śmietnik i go ugasił na zewnątrz , nie było by interwencji straży, kosztów i zagrożenia dla ludzi. W mieszkaniach śmierdziało przez tydzień. Pomysłodawca zamknięcia zsypów powinien z własnej kieszeni płacić za straty. A kolejną sprawą , to powinien być monitoring , wtedy było by wiadomo, kto dokonał podpalenia, i wtedy jego obciążyć kosztami!!

Wiadomości z info112