Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Podzamcze: Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch aut

W poniedziałek wieczorem na ul. Podzamcze w Lublinie doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 19:30 na ul. Podzamcze, w rejonie skrzyżowania z ul. Walecznych. Kierujący renaultem, jadąc w kierunku ronda przy zamku najechał na tył forda, zatrzymującego się przed przejściem dla pieszych.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna oraz policja. Kobieta kierująca fordem trafiła do szpitala. W rejonie zdarzenia są niewielkie utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej policji. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności zdarzenia.

2016-02-15 20:22:55
(fot. lublin112.pl)

Autor: redakcja

7 komentarzy

  1. czyli znowu BABA ZA KIEROWNICA????

  2. „..Kierujący renaultem, jadąc w kierunku ronda przy zamku najechał na tył forda, zatrzymującego się przed przejściem dla pieszych.” „..Kobieta kierująca fordem trafiła do szpitala.” joseph czytaj ze zrozumieniem!!!!!!!

  3. Dziewczyna dobrze zrobiła, że zatrzymała się, w sumie to nie miała innego wyjścia skoro auto przednią jako pierwsze zatrzymało się przed przejściem dla pieszych. No ludzie! piszecie tak nierozumnie…a wina jest tylko i wyłącznie faceta tego z laguny. Proste i banalne! A że jechał szybko i w taki deszcz to teraz ma. Teraz niech dziewczynie robi pumę 🙂 Życzę zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia oraz powrotu do pracy 😉
    A Wy ludzie, nie piszcie takich komentarzy…