Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Mickiewicza: Jedna osoba ranna w zderzeniu motoroweru z suzuki

W czwartek po południu na ul. Mickiewicza doszło do zderzenia motoroweru z autem osobowym. Kierujący jednośladem został przetransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 16 na ul. Mickiewicza w Lublinie, w rejonie skrzyżowania z ul. Słowackiego. W pobliżu liceum ogólnokształcącego zderzyły się dwa pojazdy – auto osobowe i motorower.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że 29-latek kierujący autem osobowym marki Suzuki, wyjeżdżając z ul. Słowackiego wymusił pierwszeństwo przejazdu na 37-latku kierującym motorowerem. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała, m.in. z podejrzeniem złamania nogi, został przetransportowany do szpitala.

W rejonie wypadku pracują policjanci, trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia. Występują spore utrudnienia w ruchu, nieprzejezdny jest jeden jeden pas ul. Mickiewicza oraz wyłączony jest z ruchu wjazd i wyjazd z ul. Słowackiego.

2017-06-01 17:03:52
(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

 1. Andrzej będzie miał używane – Suzuki tłuściocha na blachach LUB było.

  • Licz się ze słowami , syniu

   • Że co?
    Szczupły może był sprawca?
    Ja jestem „spory”, ale sprawca był niższy za to ze dwa razy większy ode mnie.
    Jak to ty jesteś sprawcą, to wiedz „syniu”, że jestem 10 lat starszy od Ciebie 🙂

    A jeżeli to ty, to grozi ci do 3 lat odsiadki z Art. 177 kk (jeżeli rzeczywiście motorowerzysta ma złamaną nogę):

    § 1. Kto, naruszając, chociażby nieumyślnie, zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, powoduje nieumyślnie wypadek, w którym inna osoba odniosła obrażenia ciała określone w art. 157 § 1, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

    Pocieszyć cię może to, że sądy bardzo rzadko wydają wyroki bezwzględnego pozbawienia wolności, zadowalając się najczęściej „zawiasami” (kara pozbawienia wolności jest w takim wypadku obligatoryjna).

 2. Co grozi kierowcy ?

 3. HERBALIFE- to pranie mózgu! i niszczy wątrobe

  grożą mu 2 koktajle duszkiem