Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Lipowa: Półnagi szedł ulicą i kopał w zaparkowane auta

Mundurowi zatrzymali sprawcę uszkodzenia trzech samochodów. 20-latek idąc ulicą Lipową kopał w zaparkowane samochody.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 3.00 nad ranem. Mężczyzna idąc ul. Lipową bez koszulki kopał w zaparkowane samochody.

Policjanci z Oddziału Prewencji po przyjeździe na miejsce zauważyli półnagiego mężczyznę. Sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Lublina. Już usłyszał zarzuty uszkodzenie trzech samochodów. Mężczyzna spowodował łącze straty w wysokości 1550 złotych.

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

2015-02-09 10:17:48
(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Za czasów kiedy jeszcze trajtki zawracały na pętli koło świętej pamięci Polmozbytu na Majdanku dwóch młodych a głupich po wyjściu z mojego wozu postanowili sobie „ulżyć” na trajtku. Jeden walnął pięścią w przednią szybę, a drugi kilka razy kopnął w drzwi. Młodzieńców oddałem w ręce policji płaczących, ten od szyby uszkodził „sobie” prawą dłoń, a ten od drzwi, mocno „sobie” nadwyrężył stópkę. Policjant usłyszawszy co się stało kazał im wsiadać do radiowozu, wtedy ten od uszkodzonej dłoni odmówił bo jak twierdził: kierowca go pobił i on do radiowozu nie wsiądzie.
  Wtedy pan policjant krzyknął w stronę kolegi siedzącego w radiowozie: ” Daj no tu pały, kierowca za mało im wpie…lił, oporni są!”
  Trzeba było widzieć jak chętnie wsiadali do radiowozu po trzepaniu marynarek pałami.
  Temu opisanemu w artykule tez trzepanie, albo uszkodzenie nózi na dłużej pozostałoby w pamięci niż te czysto hipotetycznie grożące mu 5 lat.

 2. Dawać go łacha na skrzyżowanie ulic np Lubartowska/Ruska (ruchliwa) i niech sobie tam klęknie oczywiśćie bez koszulki (pogoda przecież ładna) i kazdy kto bedzie przechodził niech go kopnie gdzie popadnie tylko nie mocno żeby bolało w pełnej swiadomośći a tak ze 2 godzinki i puścic wolno 😉 I bedzie nauczka na całe życie!!!!!!

 3. a ten Policjant za zamordowanie po pijaku pieszej dostał 4 lata, czy to nie jakaś kpina?

  • Idź się jeszcze rozpłacz bidulu

  • no pewnie, ten od kopania nie miał całego komisariatu kumpli za sobą no i szybkiej żony … no i fajnej roboty nie miał do stracenia…

 4. może biedak na ubranie nie ma kasy to go jeszcze ukarać zamiast nakarmić i przyodziać BRAWO PANIE WŁADZO CHYBA NA LEKCJE RELIGII SIĘ NIE CHODZIŁO

 5. Konkretny ma rację.

Z kraju