Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Koncertowa: Zderzenie opla z hondą na skrzyżowaniu

Przez ponad pół godziny zablokowana była ul. Koncertowa w Lublinie. To efekt zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 8 na ul. Koncertowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Harnasie zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i honda. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca opla wyjeżdżał z ul. Harnasie. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącej w kierunku ul. Zelwerowicza hondzie. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

2017-11-13_08.51.56received_1605234766204208

2017-11-13 11:33:54
(fot. lublin112.pl)

15 komentarzy

 1. Wincyj świateł, zróbmy i tam światła, na każdym skrzyżowaniu światła. Jak na Elsnera u Kompozytorów, bo barazny jeździć nie umieją to wszędzie niech będą światła…

  • Dokładnie

  • Było dłużej siedzieć na klopie . To są skutki póżnego wyjścia z domu , a potem wymuszenie , przejazd na czerwonym , zajeżdżanie innemu itd itp. A wystarczyłoby wyjść z domu 10-15 min. i spokojnie dojechać do celu nie wymuszać pierwszeństwa przejazdu .

 2. światła trzeba tam zrobić i 200 metrów wcześniej przy Żywnego też, i 200 m dalej przy Aldiku też…

 3. No i kulson, zaraz i tam światła zrobią, bo przecież bez nich to za trudno takim wyjechać… (sarkazm)

 4. Winna jest brak widoczności przy wyjeździe. Wyjeżdżając z tej ulicy widać tylko kawałeczek w prawo ul. Koncertowej.

  • akurat tutaj nie zauważył pojazdu z lewej strony … czytać ze zrozumieniem, a nie wymyślać o braku widoczności
   poza tym popieram, światła niepotrzebne

 5. Światła , światła światła i synchronizację wyłączyć ,zakorkować tak by ruch zatamować i jak wszyściutcy będą stali , to nikomu nic się nie stanie .Ale k********a myślenie?Po prostu trzeba znać przepisy o ruchu drogowym i przestrzegać , a na pewno zmaleje ilość wypadków . Jeżdżą cymbały na chybił trafił,bo on myślał ze ma pierwszeństwo , lub panie nic nie jechało , to jechałem, a tu bęęęęęc 7 razy upewnij się że możesz jechać i jedz

 6. No patrzcie, facet za kierownicą i wymusił… Gdzie te prostackie komentarze super samców, którzy jak kobieta spowoduje kolizję to ją palcami wytykają ?????

 7. super samiec prostak.

 8. Bez względu na to to co powiecie……
  Codziennie rano wyjeżdżam z Żywnego skręcając w lewo…….. Jeżeli chciałabym odczekać, aż obie strony Koncertowej będą wolne…..i wyjadę „bezpiecznie” to pewnie stałabym długo….. bardzo długo…..
  Czasami tęsknię do korków sprzed roku , bo wtedy zawsze powolutku może było wyjechać komuś wprost przed maskę…
  Światła na tym skrzyżowaniu .. Boże broń, ale drodzy kierowcy jadący od strony Zelwerowicza……. troszkę wyrozumiałości dla nas……..proszę.